Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy régi laptopp...

Mit csináljak egy régi laptoppal amit már nem használok de nem szeretném kidobni?

Figyelt kérdés
Van egy régi laptopom (5-6 éves), amit leváltottam egy újra. Mit kezdjek vele? Kidobni sajnálom mert még működik és egész gyors is de túlmelegszik és 1-2 óra után kikapcsol. Valahol ezt felvásárolják?

2022. dec. 22. 20:32
 1/9 vantel ***** válasza:
88%
Ezrest adok érte.
2022. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Az akkuja vacak lehet már, azt ki kellene cserélni és a túlmelegedés pedig az elkoszolódás miatt van. Ki kell takaríttatni. Aztán fel lehet ajánlani valaki rászorulónak.
2022. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Dobd ki. A kutyának nem kell már, az office lemaradt, csupa kellemetlenség a konvertálási igény, a merevlemez pici, a forgalmazás lassú, a számítás is... Én egy 2000-ben már korszerűtlen laptopot őrizgetek idehaza, ami teljesen értelmetlen. :D Főleg, mert van egy 2005 vagy mikori gyártmány is, a Dell 600-as, az is már múzeumi. :D

Ha véletlenül találsz olyant, aki szeretne egy akkutöltő vagy más regisztrálóhoz csatolni egyet... vagy régi repülőgépszimulátorokkal néha lövöldözni... de erre kicsi az esély.


Vagy tedd fel a rosszfogásra egy ötezresért.

2022. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs pénze, annak még nagyon jó lesz, vannak, akiknek ez is érték. De eladhatod szervizben is.
2022. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó hát lehet megpróbálom felrakni egy ötezresért. Hàtha kell valakinek. Tényleg nem lassú. Még pár egyszerűbb játékot is elvisz. Youtubera meg böngészésre tökéletes (lenne ha nem kapcsolna le magától és nem lenne tropa az aksi. Az aksi már nincs is benne[és meg sincs]. Hálózatra kötve használtam.) Alkatrésznek még jó lehet. Vagy aki tényleg rászoruló és ez is jobb a semminél.
2022. dec. 22. 23:25
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Rakd be a fiókba, vagy a ruhásszekrény aljába, jó helyen lesz az ott.
2022. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
68%
Ajánld fel jótékony célra.
2022. dec. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg Hardveraprón, mennyiért adják a hasonló laptopokat, és add te is annyiért. Ha nem viszik el egyben, és van türelmed hozzá, alkatéreszenként is felrakosgathatod.
2022. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg eladni,5-6 év nem olyan sok,ha 10-15 lenne akkor lenne tényleg öreg,biztosan használható még.A kitakarítást érdemes megpróbálni lehet csak azért melegszik túl,szerintem pár tízezret biztosan ér olyan embernek aki leginkább netezik,filmet néz,fájlokat szerkeszt stb
2022. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!