Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit csináljak tiniként a...

Mit csináljak tiniként a gyerekkori kacataimmal? Most fogunk költözni, és eddig az ágyam alá volt besüvesztve a rengeteg felesleges dolog, viszont nincs szívem kidobni és nem is akarom elraktározni az új házunkban, kicsi lesz a szobám is.

Figyelt kérdés
Most elkezdtem válogatni és egy ismerős kislányának adnám, de félek hogy nem fognak neki tetszeni, ezek nem játékok, inkább kis hajpánt, neszeszer, kulcstartó stb. Gondolkodtam, hogy megtartom, elvégre nekem is lesz gyerekem, de az 15-20 év, addigra szinte elrohadna.

2022. aug. 15. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá az anyukájánál. Ő neveli, ő tudja mit szán, vagy nem szán a gyereknek, mit tudnak használni.
2022. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem őrizgetnék ilyeneket, a lomtalanításho legjobb alkalom egy költözés. Kérdezd meg, mi kell, esetleg hívd át őket, hogy vigyék ami kell, a többi kuka.
2022. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!