Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen márkájú LED égőt...

Milyen márkájú LED égőt érdemes venni, ami nem zúg?

Figyelt kérdés

Sima, hagyományos E27-es foglalatú.

Egyik helyiségben megadta magát a régi, de az a típus, ami benne volt, már nem kapható, így vettem egy másik fajtát.

Ami benne volt az Avide, most meg valami Asalite márkájút vettem bele, de ahogy becsavartam, rendesen zúg.

Vettem anno Philipset is, azokat kültéri helyiségbe tettem, azok is mind kivétel nélkül zúgnak, bár ott nem érdekel, mert nem sűrűn tartózkodom ott, ott elfér.

De a konyhán baromi idegesítő a zúgást hallgatni, ha ott ülök az asztalnál és csend van.


Melyik az a márka, ami megbízató és csendesen működik?



2023. jan. 11. 19:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
én még tudtam venni advide ot nem zúg de van nekem technik is az sem zúg
2023. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rábalux filamentes égőt vettem, tök jó, kussban van.
2023. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ENTAC márkájú LED körtét vettem, nem zúg. 4990 volt 2db, kb 1 éve megy hibátlanul és brutál fényes.

Kb 90W-os izzónak felel meg a doboza szerint.

2023. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a filamentes mivel másabb, mint a sima LED?
2023. jan. 11. 19:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Akkor ezek közül fogok válogatni.
2023. jan. 11. 19:54
 6/11 Szirty ***** válasza:
100%
Még sose találkoztam olyannal ami zúgott volna...
2023. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os: akkor te szerencsés vagy. Egyébként egyik helységben egy Tesco LED van, teljesen hangtalan.
2023. jan. 11. 20:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Inkább a kompaktfénycsövek szoktak zúgni.


A filementes jól néz ki.

2023. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom, nekem volt már sok fajta, egy sem zúgott sosem. Inkább a hálózattal lesz ott gond.
2023. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A hálózattal biztos nincsen gond, mivel van itthon többféle, csak kisebb fényerejűek, illetve másfajta árnyalatúak, mint nekem kellene, azok egyik foglalatban sem zúgnak.

Viszont, amik zúgnak, azok zúgnak mindegyik lámpában.

Meg amúgy is nem rég lett felújítva a villamos hálózatunk, a villanyszerelők normálisat hoztak bele, de abból a márkából az a típus kifutott.


Az én szobában GU10-es lámpa van, abból például először egy olcsó, Mentavilleset vettem, ami zúgott, mint az állat. Ott egy normális, márkásabbra való csere megoldotta a gondot.

2023. jan. 12. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!