Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen márkájú analóg multimét...

Milyen márkájú analóg multimétert érdemes venni?

Figyelt kérdés

Tehát a "mutatós" multimétert.

Jelenleg digitálison van, de azzal az a baj, hogy pl belsőégésű motoroknál a gyújtóvezeték bezavarja az eszközt és nem lehet vele normálisan mérni.


2020. nov. 23. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. örülj, hogy kapsz valahol valamit, nagyon ritka ma már.
2020. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs. Véletlenül csak a fél választ küldtem el, és nem kilóméterekről látszik rajta, hogy elképszetően gagyi (pl. Voltc...t márka)
2020. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gagyi multiméter lehet. Nekem sosem volt ilyen gondom.
2020. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Voltc... valóban a már elfogadható kategória. Volt ilyenem, egy darabig jól működött, aztán pár év múlva elkezdett össze-vissza hülyeségeket mérni. Lehet ez csak egyedi eset, de többet nem volt bizodalmam ehhez a márkához. Amúgy úgy hallottam, hogy ez a márka egy átcímkézett Uni-T.
2020. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát bocs, félre értettél, az elképszetően gagyi kategória, mert még közelítőleg sem mér pontosan, és egy idő után még annyira se. És abban is van valami elektronika amitől ugyanúgy zavar érzékeny mint amit fent írt a kérdező.
2020. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most találtam egyet ami perspektivikusnak tűník, a paraméterei és a neten lévő vélemények alapján ezt talán bekockáztatnám. Metrix MX1 típus.
2020. nov. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha, nyolcvanezerért. És ennyiért 20kohm/V az ellenállása, biztos jól lehet használni. Ennyiért inkább veszek ey Fluke 117 digitális multimétert, amit biztos nem zavarérzékeny, és meglehetősen pontos.
2020. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!