Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen márkájú LED égőt...

Milyen márkájú LED égőt érdemes venni, ami nem zúg?

Figyelt kérdés

Sima, hagyományos E27-es foglalatú.

Egyik helyiségben megadta magát a régi, de az a típus, ami benne volt, már nem kapható, így vettem egy másik fajtát.

Ami benne volt az Avide, most meg valami Asalite márkájút vettem bele, de ahogy becsavartam, rendesen zúg.

Vettem anno Philipset is, azokat kültéri helyiségbe tettem, azok is mind kivétel nélkül zúgnak, bár ott nem érdekel, mert nem sűrűn tartózkodom ott, ott elfér.

De a konyhán baromi idegesítő a zúgást hallgatni, ha ott ülök az asztalnál és csend van.


Melyik az a márka, ami megbízató és csendesen működik?



2023. jan. 11. 19:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
GU10-es nekem is van, ott sem volt még nálam gond, pedig van belőle egyszerű olcsó Tesco-s is. Hát pehet akkor csak kifogtad éppen a rossz konstrukciót, nem tudom,de nem igazán értem mitől kellene zúgnia.
2023. jan. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!