Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sercegő konnektor hogyan...

Sercegő konnektor hogyan javítható, mikor lesz tűz?

Figyelt kérdés
Ha bekapcsoljuk a mikrót, serceg-zizeg a konnektor. Tudom, hogy veszélyes de nem jön rá nagybátyám, hogy javítsa meg, pedig villanyszerelő a szakmája csak nem dolgozott benne. Szétszedte a konnektort hogy laza valami-e, bütykölte de megint serceg. Mit csináljunk? Tűz akkor lesz ha használjuk a mikrót és amíg serceg? Amikor nem serceg, tehát nem használjuk aközben nem lehet tűz? Tehát random nem lesz?

2023. jan. 20. 21:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan okozhatna tüzet egy terheletlen dugalj? Tudnál mondani egy minimálisan életszerű lehetőséget erre? Hangsúlyozom az életszerűt.
2023. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Na már megint itt egy szókiforgató...

Minden eshetőséget és annak ellenkezőjét is le kell írni, minden párhuzamos univerzumban is hogy valaki ne kössön bele egy mondatba? Nem tudjuk hogy prof. dr. habil. nagybácsi szakértő mit bütykölt a konnektoron. Innentől kezdve az életszerű példáknak sincs értelme.

De tudod mit? Nem értekel! Csináljon a kérdező amit akar... Mindenki ugyanazt mondja a korábbi válaszokban amit én.

2023. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Vannak például azok a régebbi fajta konnektorok, amit csak ki kell kapni, hátsó irányból kell benyúlni egy csavarhúzóval és rögzíteni a meglazult alkatrészt.

Ha nincs megégve és nincs is komoly terhelésnek kitéve, emiatt felesleges cserélni.

Mikrosütő már problémásabb. Ha beégett, cserélni kell. Ha nem értesz hozzá, cserélni kell.

2023. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem éppen az a párhuzamos univerzum, ahol egy üres konnektor tüzet okoz. Csak erre akartam utalni.
2023. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 13, Asszem pont ezt csinálta rajta nagybátyám, aztán jó volt és utána megint nem. Égve nincsen, de akkor csere lesz inkább.
2023. jan. 21. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!