Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megtudná nekem mondani valaki...

Megtudná nekem mondani valaki , hogyan lehetne ,,lebuktatni a Lionsgate-es csalókat? Hogy lehet egyszerű emberként ,,megállítani" amit csinálnak? ( Egy nagyon kedves barátomat szeretném megmenteni a csalódástól és felesleges pénz kidobástól)

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 21:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Mivan?
2023. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Milyen csalókat?


Életemben nem hallottam még a lionsgate-ről és rákeresve nem tálaltam csalásra utaló jeleket.

2023. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdező erre gondolt; [link]
2023. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Hát aki ezt beveszi meg is érdemli. A buta naiv, hiszékeny embereket majd az élet tanítja némi józan paraszti észre
2023. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Majd az Interpol elkapja őket, magánszemélyként esélyed sincs rá.

Valószínű, hogy a kitalálói nem is Európában élnek.

2023. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Első kommentelő .: Kérlek szépen kattints a harmadik kommentelő által megosztott linkre , vagy kérlek szépen írd be a google keresőbe , hogy Lionsgate online munka és úgy gondolom, hogy akkor egy-két kattintás és érteni fogod mire mi a célom a kérdésemmel , sajnos nem tudtam bővebben kifejetni , mert korlátolt a karaterek száma amivel leírhatod a kérdésed.


Második kommentelő .: Csak azt tudom írni számodra is amit ez első kommentelőnek.


Harmadik kommentelő .: Igen erre gondoltam , amit linkeltél , köszönöm , hogy belinkeltes , mert úgy gondolom , hogy ez segít a hozzászólóknak pontosabban megérteni mire gondolok , hálás vagyok neked ezért :) .


Negyedik kommentelő .: Egy barátomról vam szó és ezért nem szeretném neki azt a felismeréssel járó kínt , hogy átverték és hogy egy csomópénzt kidobot az ablakon , plusz egy csomó másik embert behúzott ebbe , akinek még ezután a szemébe kell , hogy nézzen. Valóban naív szegény de szíve aranyból van és nem ezt érdemli , ezért úgy gondolom így. Bár egy bizonyos szinten osztom a nézeted és megértelek , köszönöm az őszinteséged.


Ötödik kommentelő.: Csak van valami lehetőség itthonis , hogy jelentsem őket? , hogy ,,a körmükre nézzenek" és talán előbb befejezzék az udormány tevékenységüket.


Köszönöm mindenkinek a kommentjét , akármilyen formában is szólt hozzá. Várok további hasznos kommenteket , hogy mitehetek ellenünk , hogy megállítsam őket , milyen törvenyes lehetőségeim vannak , hogy keresztbe húzzam a számításaik. KÉRLEK SZÉPEN TITEKET SEGÍTSETEK NEKEM EBBEN , OSSZÁTOK A KERDÉSEM HÁTHA ELJUT VALAKIHEZ AKI TUD SEGÍTENI NEKEM EBBEN. KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!

2023. jan. 25. 04:43
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megtaláltak. Ha kell tudok linkelni képet én is. (mentettem asszem)
2023. jan. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hetedik válaszoló.: Igen kérlek oszdd meg velünk ha van képed róla, vagy ha esetleg van még amit úgy érzel , hogy segíthet azt is nyugodtan , köszönöm szépen neked előre is.
2023. jan. 25. 06:24
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ezt kaptam. Természetesen számot nem hívtam, linkre nem kattintottam. Első sor után tudtam, hogy átverés.

7es voltam.

2023. jan. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Hintalow ***** válasza:
100%

Hát ez ránèzèsre valami atomgáz pènzlehúzás, esèly nem sok van ellene, kb barhol a világon lehet.

Azèrt elèg durva ez, lehet èn mozgok mas körökben, de aki ilyeneknek bedől ès erre költi a pènzèt az már sacc annak a határán egyensúlyoz az èn szemlèletem szerint, hogy nem feltètlenül alkalmas önnáló èletre/döntèsek meghozatalára, szóval gyámság gyanús 🤷

2023. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!