Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyat füstjelző/érzéke...

Létezik olyat füstjelző/érzékelő, ami konyhában elhelyezhető és hatékony az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Anyukám egyedül él és idősebb már. Pár alkalommal előfordult, hogy a bekapcsolt tűzhelyen felejtett valamit. Elvonult a szobába vagy más helységben elfoglalta magát. A kaja vagy épp az olaj meg ott maradt. Nem tudom hányszor esett meg vele, háromról tudok. Persze, velem is fordult már elő ilyen. Arra gondoltam, hogy valami készülék talán segíthetne, hogy nehogy nagyobb baj történjen, mint egy leégett kaja vagy egy tönkrement edény. Ha valakinek van tapasztalata vagy ötlete, hogy milyet lenne érdemes választani, akkor előre is köszönöm. Neten találtam elég sokfélét, de hátha van itt olyan, aki tapasztaltabb a témában. Nem szénmonoxid érzékelőre gondolok, az van nála.
2023. febr. 18. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
2023. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm. Erről van tapasztalatod esetleg?

2023. febr. 18. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!