Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Forrasztóállomást vennék....

Forrasztóállomást vennék. Milyen szemponttokat kell figyelembe venni? Kompresszor, teljesítmény? Milyen, mekkora legyen?

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 19:06
 1/5 Szirty ***** válasza:
100%
Ha én tettem volna fel ezt a kérdést körvonalaztam volna milyen felhasználásra kell és milyen elvárásaim vannak vele kapcsolatban, hogy lehessen rá érdemben válaszolni.
2023. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en a yihua cuccokat tudom ajanlani egy atlag 60 wattos paka mar eleg lehet meg valami 500 wattos forro levego de jo lenne tudni mik a pontos igenyek
2023. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Smd alkatrészt forrasztani. Hobbi szinten. Még vezetékeket, bár ahhoz van forrasztó pisztolyom. De most pl kísérleteznék a telefon töltő csatlakozó cseréjével is.
2023. márc. 3. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes lesz forrólevegős forrasztóval csatlakozót cserélni,mivel abban van műanyag alkatrész, amit ezzel szépen el is olvasztasz.
2023. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam. Azért kellene kombinált állomás. Páka + levegős.
2023. márc. 4. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!