Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagymamámnak szeretnék venni...

Nagymamámnak szeretnék venni egy használt ipad tabletet, mert a mostani androidos iszonyú lassú. Neki csak messengerezésre és facebookra kell. Melyik évjárattól érdemes keresgélni ami erre megfelel és nem lassú?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 09:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Mi az hogy lassú, mihez képest? Milyen a mostani?
2023. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Morzsi007 ***** válasza:
55%
Minél újabbat veszel, annál tovább használható, persze az ára sem mindegy tudom. 7. Generáció alatt nem vennék. Bár ezekben kicsit erősebb a hardver, mint ugyanabban az adott évben kiadott iphone, de egy idő után elfogynak ezek is, de még így jó pár évesen is használhatóbbak maradnak, mint az android tabletek többsège.
2023. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
55%
A 20, 21, 22-es évjáratú modellek közül (sima iPad, Air, Mini) nyugodtan megveheted az olcsóbb változatokat, azok mindennapi használatra tökéletesen megfelelnek.
2023. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
A mostani androidos nagyjából 2 perc alatt tölti be a facebook alkalmazást és már meg sem nyitja a képeket, elfagy, kvázi használhatatlan, pedig csak 2 éves. Próbáltam gyári visszaállítást, semmi. Apple termékben még nem csalódtam ilyen téren, ezért szeretnék azt venni.
2023. márc. 17. 10:10
 5/37 anonim ***** válasza:
51%
Ipad 9 neki tökéletes lesz
2023. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2023. márc. 17. 10:10
 7/37 anonim ***** válasza:
53%
Típusa nincs neki? És ha egy Androidos tablet lassú, akkor nyilván az összes az?
2023. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Több androidos tabletünk és telefonunk volt a családban (samsung,asus, xiaomi stb) borzasztó sok volt, mivel mindegyik hamar feladta a harcot, nagyon hamar lassúak lettek, vagy más bajuk lett, pedig nem olcsó kategóriáról beszélek. Nekem csalódás volt mind, sok esélyt kaptak, de nem szeretnék többet venni. Apple termékekben még sosem csalódtam, de az ipadekhez nem értek annyira, melyik generáció hogy van, ezért is kérdeztem. Nem akarom bántani az androidot, sok embernek pl az tetszik, nekünk egyszerűen nem vált be hosszú távon, míg egy apple termék évekig ugyanolyan jó maradt mint mikor megvettük. Tényleg nem bántásból írom, csak tapasztalatból.
2023. márc. 17. 10:49
 9/37 anonim ***** válasza:
55%
Az Android tablet sem azért lassul be, mert Android, hanem mert a felhasználó nem ért hozzá.
2023. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
51%
Egy iPad erős, ez kétségtelen, de talán egy 9-nél régebbi is megteszi. Ezért lett volna jó tudni, hogy milyen a mostani.
2023. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!