Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagymamámnak szeretnék venni...

Nagymamámnak szeretnék venni egy használt ipad tabletet, mert a mostani androidos iszonyú lassú. Neki csak messengerezésre és facebookra kell. Melyik évjárattól érdemes keresgélni ami erre megfelel és nem lassú?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 09:03
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy anyum pl sem az androidos, sem az apple telefonokhoz nem ért, még is 5 éve használja ugyanazt az iphonet és hibátlan, csupnán egy akkumulátor cserére volt szüksége még 2 éve, azóta is repeszt. Ez idő alatt apumnak 4 androidos telefonja volt, mert állandóan cserélni kellett, hiába a szerviz és a gyári visszaállítás stb, nem segített (pedig ő ért is hozzájuk).
2023. márc. 17. 11:01
 12/37 A kérdező kommentje:
Most egy xiaomi tablete van mamának, de a fene tudja, hogy melyik típus, 2018-19 körül kapta, de már egy éve is lassú volt, akármit csinálunk vele. Szervizes annyit mondott, hogy inkább vegyünk egy újat, jobban megéri mint ezzel foglalkozni, egyébként nem talált rajta hibát.
2023. márc. 17. 11:04
 13/37 anonim ***** válasza:
84%
Ez nekem úgy hangzik, mintha a kérdező csak szídni akarná az androidos készülékeket. Érdekes, nekünk jelenleg mindenünk az ( 2 Samsung teló, 2 Samsung tablet + 1 Huawei mate 20). Egyik sincs belassulva, pedig a két tablet és a Huawei teló nem mai darab. Csak tudni kell használni.
2023. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
64%
Akinek az Androidos cuccokkal baja van és utána az iPhone-t isteníti, valahogy mindig kiderül, hogy a 35-40 ezres belépőszintű Androidot cserélte a több százezres iPhone-ra. Almát a körtével...
2023. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
71%
Almából létezik amúgy olcsó készülék? 😅
2023. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
54%

Ha minden igaz, ez egy Mi Pad 4:

[link]

Ebben Snapdragon 660 van, ami nagyjából egy iPad 5 (A9) szintje, tehát ennél legyen újabb.

2023. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Ti kérdeztetek, én válaszoltam, nem szidni akartam az androidot, csak őszintén leírtam a tapasztalataimat. Inkább nekem tűnik úgy, hogy próbálnak az android mellett kiállni. Mint írtam, tudom, hogy van akinek ez vált be, én örülök, hogy másnak nincsenek rossz tapasztalatai. Azért írtam a kérdésembe, hogy nem tetszik az android, hogy ne is próbálják ajánlani, mert nem kell.

A választ viszont megkaptam, amit köszönök, mindenkinek további szép napot!

2023. márc. 17. 11:22
 18/37 anonim ***** válasza:
44%
Jajj srácok már megint felültetek a vonatra. Már a kérdés gyártójának az első hsz-ból lehetett látni, hogy mi a célja ezzel a kérdéssel. (nem az információ szerzés, az biztos).
2023. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
55%
Nekem iPad 9em van. Azonban ez egy elég nagy modell. Kérdezd meg nagymamád, nem lenne-e baj neki ekkora készüléket használni, ha nem, akkor iPad 9et javasolnék, ha baj lenne neki egy ekkora készülék akkor Miniből egy nem túl régit.
2023. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Minél nagyobb annál jobb, már nem lát túl jól mama.
2023. márc. 17. 11:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!