Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eredeti olcsóbb óra, vagy egy...

Eredeti olcsóbb óra, vagy egy jó hamisítvány?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkodom azon, hogy veszek egy órát, de nem tudom, hogy egy kevésbé jól kinéző eredeti legyen, vagy egy minőségi hamisítvány.

Ti vettetek már automata Rolex stb. hamisítványokat amik sokáig bírták?



2023. márc. 21. 19:00
1 2
 11/17 Salx Narval ***** válasza:
Néha még olcsóbban is. Az emberek gyakran nem is sejtik, hogy a szüleik, nagyszüleik ütött-kopott órája mennyit is érhet egy kis felújítás után. Láttam már csodálatos és ritka órákat 10-15 ezerért árulni. Nekem is van pár db mert egyszerűen nem tudtam otthagyni őket ennyi pénzért. A kisebb bolhapiacok is sok értéket rejthetnek, a népszerűbb helyeken már jobban informáltak az eladók.:D
2023. márc. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A hamis órákkal az igazi óragyártók ellen is lennél. Inkább vegyél pl. Timex, vagy Casio márkát, ha szűkében vagy a rá szánható összegnek, vannak igen szépek, technikailag, műszakilag is komplex darabok.
2023. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
Én meg azt mondom vegyél. Az emberek 99%-àt marhára nem érdekli mi van a kezeden, és nem is értenek annyira hozzá. Fura lenne ha bárhová mennél és mindenki a csuklódat lesné egy óra miatt. Nem leszel ettől se jobb se rosszabb ember.
2023. márc. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Salx Narval ***** válasza:
40%
Ebben is van igazság mert én sem mások véleményére alapozva veszek,v hordok ezt-azt. Nem igazán érdekel ha maradinak, v akár különcnek tartanak. Az a lényeg, hogy számodra megfelelő legyen és szívesen használd.
2023. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
55%
Eredeti olcsóbb órát vegyél, hidd el a hamisnak a szerkezete nem olyan. Az egyik ismerősöm vett magának kamu rolexet egyszer csak fogta magát az óra és megállt és annyi is volt neki. Nem éri meg.
2023. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igen, épp ez az ami leginkább visszatart, hogy a szerkezete nem megbízható.

Az is lehet, hogy belefutok egy olyanba ami évekig tökéletesen működik, de arra is van esély, hogy 2 hét múlva megáll.

Persze az eredetinél is van rá esély, de ott ugye a garancia érvénybe lép.

Mivel nem annyi pénzről van szó, hogy minden mindegy alapon válasszak, így mégiscsak az olcsóbb eredeti mellett fogok dönteni.

Az, hogy az emberek mit gondolnának, az nem igazán érdekel. Kevés ember mondott valamit eddig az óráimra, viszont az is lehet, hogy egy valaki, ha kiszúrná a hamisat, akkor az rosszul esne.

2023. ápr. 24. 22:43
 17/17 Morzsi007 ***** válasza:
71%

Rengeteg ember hord hamis cuccokat, nem is gondolná sok ember, hogy mennyi minden van. De ettől jobban érzik magukat a viselőik. Van, akinek tetszik a dizájn, de sajnálja az eredetire kiadni a pénzt és van, aki villogni akar vele, mutatni azt, ami nincs.

Ha futja rá, akkor vegyél eredetit, ha nem, akkor próbálj ki egy hamisítványt. Végülis csak egy “óra”. Én nem mondanám meg, hogy gagyi ránézésre. 🙂

2023. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!