Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Otp-nél mennyi az 5000 ft...

Otp-nél mennyi az 5000 ft átutalási díjja?

Figyelt kérdés
Ha utalok mastercarddal 5000 ft ot annak mennyi a díjja?
2023. márc. 27. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De igen, abban vagyok. Sose váltottam, Juniorral kezdtem, abból tettek át mindig. December végén lettem 28, így januártól az addigi Jump Netre változott. Akartam volna váltani, de azt mondták a bankban is, hogy ez a legkedvezőbb, nem én kértem.
2023. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a Smart a legjobb csomag, nem a NET.
2023. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez relatív. Bementem, rákérdeztem, ott ültem 2 órát, átvettük a dolgokat, hol mennyi a díj, nekem mennyi a bevételem, emellett a pénzem egy részét kötvényben tartom, így a díjak tekintetében ez volt a legkedvezőbb, ki lett számolva. Egyébként én nem szeretek kártyázni, félévente egyszer utalok át, a sima kártyás fizetés meg ingyen van, de jobban szeretek készpénzzel fizetni. Ebben a formában nekem a NET kedvezőbb és az ügyintéző (aki amúgy jó ismerősöm is) azt mondta, hogy a banki alkalmazottak is szinte mind ezt használják. De nem ez volt a kérdés, vitatkozhatnánk arról is, kinek melyik telefonos csomag felel meg, valaki beszélni szeret, valaki netezni, ennek függvénye, kinek melyik a legjobb.
2023. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, hát ha készpénzzel vacakolsz, akkor persze. A Smart a haladóknak van kitalálva, akik mindent online meg elektronikusan intéznek.
2023. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!