Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórát/karkötőt...

Milyen okosórát/karkötőt vásároljak ajándékba a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Sajnos egyáltalán nem foglalkoztam még ezekkel az eszközökkel így semmilyen tapasztalatom sincs.

Lényeg a hosszú üzemidő, lássák, hogy ki keresi őket akkor is ha nincs náluk a telefon(bár ezt gondolom mind tudja) esetleg pulzus, vérnyomás mérés is jó lenne ha tudnak ilyet.

Árban max 40.000Ft/db-ra gondoltam.


2023. máj. 16. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Semmilyet leginkább.


"Lényeg a hosszú üzemidő, lássák, hogy ki keresi őket akkor is ha nincs náluk a telefon(bár ezt gondolom mind tudja)"


A telefon nélküli telefonhálózat-elérést csak a legdrágábbak tudják, amelyekben van e-sim, de ez a tulajdonság kizárja a hosszú üzemidőt.


"esetleg pulzus, vérnyomás mérés is jó lenne ha tudnak ilyet."


Vérnyomást a legdrágábbak is csak saccolni tudnak a pulzus alapján, mérni nem.

2023. máj. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem samsung watch 5 van bluetooth versio jó kis óra de 220 euroba kerül a lte verzioja meg 300 euro . volt amazfit is 40 euro volt szintén bluetooth .

sajnos jobb okosórák többe kerülnek mint a kereted és max 1 napot birnak ki .

2023. máj. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Bluetooth hatótávon belül van a telefon, nem szükséges a külön sim-es.
2023. máj. 16. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék.

2023. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a lentebbi linken látható kütyüt vettem meg 21 ezerért. Nyilván nem vártam túl sokat, mert a nagy gyártóknak (Garmin, etc.) az eü okosórái 2-3 százezer forintnál kezdődnek, és határ a csillagos ég. De firmware-t frissítve és a beállításokban ésszel kalibrálva egészen jó értékeket mér ez is. Még non-invasive vércukormérés is van. Nyilván egy ilyen apró és led világításon alapuló mérés nem olyan pontos, mintha egy akkreditált labor mérné. De nagyon kellemesen csalódtam a "gagyi"-ban. Az aksi üzemidejére sincs panaszom!

[link]

2023. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!