Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi történhetett a méréskor?

Mi történhetett a méréskor?

Figyelt kérdés
Lakásfelújításban vagyunk, cserélni szerettem volna a konnektort az egyik szobában. Ahogy szoktam, multiméterrel mértem a konnektort hogy van -e benne áram, mivel régi építésű a lakás, volt már, hogy ahhoz a szobához tartozó kismegszakítót lekapcsoltam, de mégis volt áram pl a konnektorban. Sajnos nem túl egyértelmű mi hova van kötve és feliratozva sincs. Tehát mértem a konnektorokat (3db), 2-ben volt áram, majd amikor a multiméterrel a harmadikhoz értem, abban a pillanatban hogy bedugtam a mérőtüskét, pukkanás, villanás, és ennyi. Lenyomta a villanyórát is. Visszakapcsoltam mindent, látszólag a kismegszakító is fent van, de abban a szobában a konnektorokban nincsen áram, minden máshol van. Ma jön szaki megnézni mi lehet a gond, de addig is van esetleg tipp hogy mi lehetett ez?

2023. máj. 22. 07:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Valóban, ez a gyerek összevissza beszél. Olyan "kőműves ipari tanuló volt, de első félév után kirakták, mert négyből bukott" szellemi nívón támolyog. Szánom-bánom, hogy hittem neki az elején.
2023. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!