Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jók a márkátlan okosórák?

Jók a márkátlan okosórák?

Figyelt kérdés
Most van egy xiaomi okosórám ami 20 ezer volt, viszont most rendeltem egy másikat ami 10 ezer viszont márkátlan és vagy 2x annyit tud (a leírás szerint). És hogy akkor valószínűleg olyan lesz mint a leírásban vagy lehet hogy rosszabb lesz?
2023. máj. 28. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:

A felet se fogja tudni, kb. fel ev utan feladja az akkuja es mivel nyilvan pont ennyi garancia is lesz ra - marmint ha meg egyaltalan letezik a webshop ahol megvetted, mehet szepen a kukaba.


Amugy ezt a kerdest nem azelott kellett volna feltenni, mielott megveszed? Engem mondjuk nem zavar ha a se.ged kilog a gatyabol de azert okosora kell es megveszel hatot mire rajossz hogy egyet kellett volna ami nem gagyi, olyan vicces utana olvasni a huszadik meg hatvanadik panaszkodast hogy jaaaaaj nem jovok ki a fizetesembol...

2023. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem volt amazfit okosórám de annyira nem jöt be kevesebbet tudot . most van egy samsung watch 5 na ez már jobban szeretem de többe is került 180 euro le értékelve a media marktban.
2023. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg a márkátlant, nekem is Xiaomi van és teljesen jó
2023. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
10 ezer forint volt, tehát bőven belefér a fizetésembe. + ha nem működik akkor van 30 napig jótállás
2023. máj. 28. 13:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi #2 és #3
2023. máj. 28. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Márkátlan kínai fost ne vegyél...
2023. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenki maga állítja fel a prioritást.

Nyilván minőségbenm tartósságban, támogatásban, tudásban egy kínai olcsó nagyon alulmarad. De ha az neked elsődleges hogy 10e Ft-ból megúszd, és ez minden mást ez felülír, akkor jó választás. De nem szabad nagy elvárásaidnak lenni.

2023. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megjött és tökéletesen működik, minden amit leírtak benne van, ha nem több, de köszi a válaszokért
2023. jún. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!