Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni oszcilloszkó...

Tudnátok segíteni oszcilloszkóp vásárláshoz?

Figyelt kérdés
Hobbiból javítok és ahhoz kellene. Kvarcokat, triakokat mérni, motorvezérlőket mérni. kb. 100ezer forintom van rá. Ennyiért egyátalán érdemes?

2023. jún. 3. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok segíteni.
2023. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nemet amazonon nezz szet es valasz egy olyat amin sok a pozitiv ertekeles esetleg meg aliexpress, azt nem tudom hogy ennyiert van e mar 4 csatornas de ha van akkor en azt vennen
2023. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Újonnan szeretném vásárolni, hogy legyen rá garancia. És amazonon, alin szerintem még egy használati utasítást sem adnak. Inkább megfizetem az itthonit. Ezért kérdeztem hogy érdemes e?!
2023. jún. 3. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
amazon nem fog f@szozni, itthon hajra nem lesz... plusz erdekes nekem adtak hozza hasznalati utasitast... amugy meg mit erdemes ha mar eldontotted akkor vegyed itthon azt kesz
2023. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!