Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb okosóra...

Melyik a legjobb okosóra amelyik samsunggal kompatibilis?

Figyelt kérdés

Alvásmonitorozás, véroxigénszintmérés, és sport közbeni mérésekre elsősorban.

A T-rex jó?

Köszönöm.



2023. jún. 12. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Galaxy Gear5

T-rex-ból csak a dínót ismerem

2023. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Huawei Watch GT-m már 4 éve hibátlanul működik, és még mindig napokig bírja egy töltéssel ha nem megy a GPS, csak üzenetértesítések. Jelenleg Samsung A52-vel használom. Az ilyen véroxigén, meg vérnyomásmérős funkciók pontosságában meg kicsit kételyeim vannak. Utóbbi kapcsán azt olvastam, hogy pont annyit tévedhetnek , amivel már félrediagnoztizálhatod magad.
2023. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Nekem T-Rex 2 van, szerintem nagyon jó. Nehéz, robosztus, de cserébe nagyon strapabíró és 3-4 hetente elég tölteni. Én Oppo telóval használom, de biztos a Samuval is jól kijön.
2023. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a pipa. Garmin 7-es van valakinek?
2023. jún. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!