Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A regionális jellegű internets...

A regionális jellegű internetszolgáltatók megbízhatók?

Figyelt kérdés

Van a Telekom, meg mondjuk a Digi ami sok felé elérhető.

A pár települést vagy Max 1-2 megyét lefedő regionális szolgáltatók mennyire megbízhatók? Ár/érték arányban jobbak mint a "nagyok"?


2023. jún. 12. 19:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Pl elérhető mondjuk Békés megyében az Internet-X és az ALFÖLD.NET nevű szolgáltatók.


Vajon milyen szintű és ár/érték arányú szolgáltatást nyújtanak?

2023. jún. 12. 19:42
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Én teljesen elégedett vagyok. Internet-kábeltévé-telefon csomagom van, mindig minden jön-működik, nem is túl drága. BAZ, PR Telekom.
2023. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
48%
#2 Ugyanez
2023. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Vidanetnél és Tarr kft-nél voltam.

Hááááátttttttöööööö izé... a vidanetnél addig anyáztuk egymást, hogy a végén rájuk hívtam az NMHH-t. Mindig vacak volt a tv adás. Le is mondtam. Maradt az internet, az meg szakadozott. Állandóan veszekedni kellett velük. Heti 2-3x hívtam az ügyfélszolgálatot. Aztán volt valami fejlesztésük ami után egész jó lett. Heti 1-2 leakadás volt csak és a sebességek is megnőttek. Egy megyeszékhelyen volt. Koaxos kábeles net.

Aztán elköltöztem falura, itt meg a Tarr kft volt az egyik szolgáltató. Rengetegszer szakadozott itt is a net. Sokszor napokig nem lehet online adásokat nézni, mert annyita belassult, hogy alig töltődött be valami. Áramszünet után volt, hogy órákig nem volt net, mert ki kellett valamelyik szerelőnek jönni újraindítani a helyi központot.

Ahogy behúzta a telekom az optikai hálózatot már váltottam is. Most nyugalom van. Minden betöltődik, nincs szakadozás, nincs leeső sebesség. Zenbe vagyok :D


Na és az ár/érték arányról:

Telekom 1000/1000 4500 Ft

Vidanet 700/25 13100Ft

Tarr 1000/30 10900 Ft

Nincs mit mondani.

2023. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb egyértelműen a Telekom, telefon, tv és internet. Nálunk 7700 ft optikai kábellel.
2023. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!