Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fitbit Charge 4 okosórám van,...

Fitbit Charge 4 okosórám van, mi legyen a következő?

Figyelt kérdés

Elégedett vagyok az órával, volt nekem a 2. generáció is (a 3.-at kihagytam, mert a 2. sokáig bírta). De mióta a Google megvette a márkát, azóta az app egy nagy szar, alig akar szinkronizálni, szóval nem fitbit lesz a következő.

Ami funkciókat kellenek nekem: korrekt lépésszámlálás, táv megtétele, automatikus alvásfelismerés, alvásminőség mérése, pulzus, emelet. Mutassa az óra a hívásaimat, smst, whatsappot..., de nem muszáj, hogy az óráról vissza tudjak írni. Nyilván több funkciója lehet, nem zavar, ha sokat tud.

Imádtam benne, hogy majdnem két éven keresztül kb. egy hétig működött töltés nélkül (a gps-t kikapcsoltam mindig), de ez nagyjából egy hónapon belül le fog csökkenni egy nap alá, ezért is kell új óra.

Szempont még a méret, vékony csuklóm van, szóval lehetőség szerint kisebbfajta legyen.

Az ár egyelőre nem szempont, azt majd akkor nézem, ha lesz pár normális jelölt.

Samsung telefonom van, azt nem tervezem leváltani, szóval ahhoz kell kapcsolódnia.



2023. jún. 26. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én bemennék pár szaküzletbe, ezt így elmondanám az ottani eladónak, aztán amiket mutat, azoknak a típusszámait leírnám, hazamennék, és otthon kényelmesen összenézném a műszaki paramétereket, melyik miben jobb, melyik miben rosszabb, melyik hol olcsóbb, mi a fontos számomra, mi nem az stb. és vagy visszamennék abba a boltba (ha valamiért tartózkodsz a virtuális vásárlástól), ahol a legoptimálisabb minden, vagy megvenném online (akár online fizetéssel, akár utánvéttel leszállítva).
2023. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Samsung Galaxy Active 2 vagy 4
2023. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát, az Active 2-őm szűk két napot bír úgy, hogy wifi és bluetooth ki van kapcsolva.
2023. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy elégedett vagyok vele, amikor vettem végignéztem az összeset de pl az új Gear se érte meg, jó dolog a korona meg minden, csak tök felesleges én kb pulzust szoktam csekkolni rajta meg ébresztőt és sleep módot állítok, azon túl csak időt nézek. Az appja jó, rendesen szinkronizál. Vérnyomást is mér, de párhetente kalibrálni kell, amihez kell rendes vérnyomásmérő.
2023. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Tegyük hozzá hogy 7-8 hónappal vásárlás után beszart és gyakorlatilag a szervízben (igen gyorsan egyébként) mindent kicseréltek az órán a vázon meg a szíjon kívül. Óvatosan a sós -és termál vízzel - bár nem vagyok benne biztos, hogy az okozta.
2023. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rosszlovas válasza:
100%

Nekem Garmin Venu2 plus van.

Mindent tud, amit itt leírtál, még többet is. Több mint egy hétig bírja egy feltöltéssel, bekapcsolt GPS és folyamatos trackelés mellett terepen 20-22 órát. Az app is nagyon jó hozzá.

2023. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem Samsung watch5 wifi van ha nincs szükségem rá kikapcsolom az órát teljesen .ha egésznap használom akkor csak 1 napot bír éjszaka nem használom meg lakásba.

De elég sok mindent tud vérnyomás,ekg stb de én csak hosszabb utakra kirándulásokra ja és munkába használom,sokat megyek Munkahelyemen .

2023. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!