Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik okosóra, okoskarkötő...

Melyik okosóra, okoskarkötő lenne nekem a legjobb?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha minél kisebb lenne és nem kell valami sok funkció… Én jelenleg az a pulzusom mérésére szeretném használni, az alvásom minőségének figyelésére, illetve sétáknál a távolság és elégetett kalórák viszonylag pontos mérésére.

Nem gond, ha tudom scippelni a Spotify zenéket, meg ha tudok vele fizetni érintéssel, de ezek már nem olyan fontosak, inkább az előbbiek.


Szóval nem kell egy ilyen hiperszuper, mindent IS mérni képes okosóra.


Először a Garmit Vivosmart 5-öt néztem ki, kb. 60.000 forintért. De aztán rájöttem hogy ez elsősorban egy sportóra (karkötő), mintsem okos, olyan sport funkciókkal, amelyekre nekem nincs szükségem.


A Fitbit Charge 5 minden szempontból jobb nekem és csak 45 ezerbe kerül….


Eddig az a kiszemeltem, de kiváncsi vagyok, hogy ezek alapján Ti mit ajánlanátok…


Előre is köszi!



2023. júl. 2. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és androidos Sony telefonom van.
2023. júl. 2. 16:27
 2/4 A kérdező kommentje:
Skip*
2023. júl. 2. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Xiaomi Mi Band-ből volt több széria is, tökéletesen megfeleltek.
2023. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi Smart Band 6/7/8 lenne a számodra a legideálisabb. Lehet hozzájuk venni Aliexpessről különböző színű szíjjakat is így a napi outfitedhez tudod igazítani az okoskarkötő színét.
2023. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!