Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez az éjjellátó távcső infrare...

Ez az éjjellátó távcső infrareddel és a "fényösszegyűjtéses" módszerrel is lát a vaksötétben is? (pl holdfénynél)

Figyelt kérdés

Az infrásakat már ismerem, szerintem használhatatlanok, de biztos sokan meg vannak velük elégedve.

De ahogy olvastam, van a másik elven működő, amelyik a minimális fényt próbálja begyűjteni és ezáltal lehet vele látni éjjel. Ezen pedig úgy értelmezem, mindkét verzió létezik.


Mit gondoltok? esetleg tapasztalat?

(elsődleges szempont az észrevétlenség, így az infra eleve kilőve, én nem tudom, kiknek felel meg, de eddig csak olyanokat láttam, amelyek borzalmasan feltűnőek egy éjszakai sötétben, egyszerűen nem is értem ...)


[link]



2023. júl. 24. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Holdfénynél nincs vaksötét. Egy barlang mélyén, a hegy gyomrában, na ott van.
2023. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél, az egy hulladék. Miért akarják az emberek mindenáron szemétre költeni a pénzüket?

Van benne egy infra kamera, egy infra led, és egy mono lcd.

320x320 felbontással.

2023. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké, akkor tudsz olyat mutatni, ami nem szemét és nem infrás? megköszönném
2023. júl. 25. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen árban?

Nem.

De ezt te is tudod.

2023. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!