Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Csak nekem nincs térerő a 70...

Csak nekem nincs térerő a 70 es kártyán? uj telo minden.. falun lakók de szinte itt senkinek nincs mit tudnék tenni hogy legyen?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem van falun🤣
2023. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Menj fel a templomtoronyba!
2023. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
86%

"Csak nekem nincs térerő"

"itt senkinek nincs"

Nem Te vagy a legélesebb kés a fiókban ugye?

2023. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A problémát jelezd a Vodafone felé, vagy ha nem hajlandóak foglalkozni vele, ami azért elég gyakori, akkor válts szolgáltatót. Mást úgy sem tehetsz.
2023. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Válts szolgáltatót, ennyit tudsz tenni. Én is voltam olyan helyen zsákfaluban ahol alig jött be a Voda, aztán átroamingolt a szlovák hálózatra, ami annyira se ment mint a Voda, de a telefon megpróbálta.
2023. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
látom páran kötekedni jöttök akkor inkább menjetek máshova /plusz az a baj a Vodafone magasból szarik rá hogy mi van arra is gondoltam hogy esetleg valami jel erősítőt nem e lehetne venni?
2023. júl. 25. 13:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Hívd fel a szolgáltatót olyan telefonról, amin van térerő, és jelezd a problémát: 1270

Vagy írj egy üzenetet: [link]

2023. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy térerőt erősítő eszköz, mert miről erősít mire? A vezetéknélküli "térerőt" nem tudod továbbítani.

Van ilyen jelerősítő-féleség, de nem hiszem, hogy sokat használ: [link]

2023. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Külső antennát tudsz megpróbálni, ha a készülék tudja. Amúgy másik szolgáltató, vagy ha egyiknek sincs akkor vezetékes telefon. Az közszolgáltatás, Magyarország területén mindenhol biztosítani kell ha kéred. Az adott területen egyetemes szolgáltatótól kell kérni, az ország nagy részén ez a Telekom.
2023. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Páran kötekeni jöttök"

Azért a kérdés se kutya! És nálam "falun" van térerő maximálisan (2G/4G)házon belül 70-es (Vodafone) hálózaton. Azt, hogy nálad nincs (nem tudjuk hol) azzal itt mit csináljunk.

Jelentsd a szolgáltatónak vagy menj át máshoz! Mifelénk a Yettel sz@r ezért mindenki Telekomos vagy Vodás ilyen egyszerű. Ha nálam nem lenne szolgáltatás (ahol használni akarom a telót) keresnék olyat amelyiknek megfelelő a lefedettsége az általam napi szinten bejárt területeken. Valamelyik biztos jó felétek is!

2023. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!