Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nintendo Switch vagy ps5? Ism...

Nintendo Switch vagy ps5? Ismerem mindegyik specifikációját.De nem tudok dönteni.Melyik konzolt ajánlanátok jobban?(nincs sok időm ülni a szobában)de imádok játszani.Nem tudom minőségre menjek abba a kis időre ez esetben ps5,vagy Switch

Figyelt kérdés

#Switch oled
2023. aug. 1. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, milyen játékok vannak, mennyiért, ezt csak te tudhatod. Esetleg egyik sem, hanem előfizetsz valamelyik játék-streamingre.
2023. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagy pókember rajongó vagyok és a 2-ik rész csak ps5-re jelenik meg.Aztán grand turismo.vagy az f1.

Switchen viszont ott vannak a máriók,zelda,illetve komoly címeket is játszhatnék bárhol ezért vagyok nagy dilemmába.

2023. aug. 2. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A "komoly címek" alatt mit értesz Switchen? Nem sok AAA játék lett átportolva switchre, azokból is a legtöbb cloud streaming megoldással működik. Tehát hiába hordozható a Switch, kell aktív internetkapcsolat a játékhoz, mivel streameli a képet. Ha ez neked nem probléma, akkor a PS5 is lényegében hordozható, mert annak is streamelheted a képét a telefonodra és onnantól bárhol játszhatsz a PS címekkel is.
2023. aug. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én komoly jó címet például a zelda-széria alatt értek.Vagy Metroid.Mario,Nem beszélve az online opciónál meg kapsz egy csomo SNES játékot.Nyilván ez azoknak mond valamit akik szeretik a Nintendo játékait.Magyarországon nincs nagy kultusza ennek a műfajnak.Énsem feltétlen tartozom ehez.Viszont van egy jó pár olyan játék ami nagyon vonz Switchre pontosan ahogy ps5-re is.Valóban igen hallottam már a remote play-lehetőségről.De telefonom nem igazán szeretek játszani…Akkorsem ha onnan nézem a képet és egy ps5 kontival játszok.Ez nem igazán játszik nálam.Switch kompakt igaz gyenge nagyon de az oled nagy kijelzője és a komtroller alapu joy conok sokat hozza adnak a vég eredményhez.Ps5 bivaly erős de ott ugye akkor van esélyem játszani ha vegre házban tarzozkodom…Hogy a kívánt élményt el érjem.Ezért nagy dilemma nálam hogy le mondok a hordozhatoságról de cserébe brutál élményt kapok vagy le mondom a teljesitményről a szép képről és ott játszol ahol akarok…
2023. aug. 5. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!