Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fontos tablettel jarkalni az...

Fontos tablettel jarkalni az egyetemi orakra?

Figyelt kérdés
Ertem en konnyebb bele irni, meg modern vilag lassan mar senki se ir fuzetbe (milyen odivatu az mar) de nekem nem fog telni semmilyen tabletre se. Gepet akarok venni ujat hogy eltudjam vinni (ami megint min 100 ezer) ha kellene, de azt sem orara. Igyis sokba fog fajni a koli is meg a tobbi (ut, kaja, talan szorakozas)

2023. aug. 19. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Hol láttál olyat, hogy mindenki tabletet használ egyetemen?
2023. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%
Fontos mert különben kinéznek,kiközösítenek és be lesznek barátaid.
2023. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Irdatlan Infláció válasza:
100%

Nem. Én gyakorlatokon 1-2 embert szoktam látni aki használ, és kb ugyanennyit, aki laptopon pötyög. De pl nyelvi órán én még senkit se láttam, aki nem füzetbe ír, maximum ha véletlen otthon marad, akkor fényképezik a kivetített anyagot és telefonba jegyzetelnek.


Nincs sok értelme, hacsak nem olyan szakra jársz, ahol nagy könnyebség lehet, pl a MOMÉn nyilván indokolt.


Azt viszont hozzátenném, hogy egy jól használható, nem haldokló PCre vagy laptopra érdemes beruházni. Az enyém elsőévesként elég régi volt és lassú, ha 3-nál több chrome ablakot nyitottam meg, az már túlterhelte. Így elég lassan haladtak a projektmunkák, beadandók, jegyzetek stb. Most a nyáron vettem egy újat, ez se a leghiperszuper prémiumabb laptop a világon, de már nem fogok agyfaszt kapni azért mert használhatatlan.

2023. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

"Ertem en konnyebb bele irni, meg modern vilag lassan mar senki se ir fuzetbe (milyen odivatu az mar)"

de aranyos vagy. nem finnorszagban vagyunk kb mindenki fuzetbe ir nyugi.

2023. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, a többség pont hogy füzetbe ír. Van aki tabletet és van aki laptopot, de a többség bizony az ódivatú füzetet használja, legalábbis nálunk.
2023. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
93%
Az én szakomon is kb. mindenki füzetet használ...én vagyok azon kevesek egyike, aki telefonba jegyzetel. De ha neked nem szimpatikus a füzetbe írás, telefonod biztos van.
2023. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Nemtudom, nálunk a többszáz fős előadásokon is kb. ha 15-20 ember jegyzetel valami digitális eszközbe, a többiek füzetbe írnak, meg persze vannak, akik nem jegyzetelnek semmibe, hanem elkérik mástól.
2023. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Nemetorszagban es Becsben jartam egyetemre. Kb mindenkinek az volt. Nekem is de nem hasznaltam es eladtam. Kezzel irva jegyzetelve kb a felet mar megtanulod a dolgoknak. Ez bizonyitott teny es igy van. Nalam is mukodott :)
2023. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hat valahogy mindenhol azt olvastam hogy igy tablet ugy tablet.. aztan meg gaznak ereznem ha csak nekem nem lenne😅 de akkor meg nyugodtam
2023. aug. 19. 19:37
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Figyu! Orvosin a feltöltött jegyzeteket kiegészíteni kiváló.

De ennyi.

2023. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!