Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fontos tablettel jarkalni az...

Fontos tablettel jarkalni az egyetemi orakra?

Figyelt kérdés
Ertem en konnyebb bele irni, meg modern vilag lassan mar senki se ir fuzetbe (milyen odivatu az mar) de nekem nem fog telni semmilyen tabletre se. Gepet akarok venni ujat hogy eltudjam vinni (ami megint min 100 ezer) ha kellene, de azt sem orara. Igyis sokba fog fajni a koli is meg a tobbi (ut, kaja, talan szorakozas)

2023. aug. 19. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
Mi arra a srácra néztünk fel, aki egy ósdi, szakadt notebookon gépelve egyenesen latexben (ez egy matematikai számítógépes nyelv) jegyzetelt a matekos tárgyakon. Eszméletlen tudása volt.
2023. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
86%

Nalunk sokan hasznalnak tabletet koztuk en is, de nem gondolom, hogy muszaj venni egyet. Sok elonye van fuzettel szemben de azert hatranyai is boven vannak (draga, lemerul, egesz nap a kepernyot kell bamulni) ezert en is sokszor inkabb fuzetbe irok.

Egy jol mukodo laptop/asztali gep viszont szerintem a legtobb szakon kell.

Laptop azert jobb egyetemre mert ha nem csak otthon hanem pl. Konyvtarba vagy bent az egyetemen is szeretnel tanulni akkor tudod vinni.

2023. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Írj abba amibe szeretnél egyetemre mész csak el tudod dönteni mi jobb neked?
2023. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
Én ápolónak tanultam, nekem kb fölösleges volt. Néha kiegészítettem tableten a PPT-t, de ennyi, rajtam kívül 2 szaktarsam használt még tabletet, 1 laptopot, a többség papírra jegyzetelt
2023. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

"Hat valahogy mindenhol azt olvastam hogy igy tablet ugy tablet.. "

És ha a kútba ugrásról olvastál volna?

Ha valami testi fogyatékosságod nem akadályozza, a füzet még mindig nagyon jó módszer. A géppel jegyzetelés akkor előnyös ha tanultál gépírást. Egyébként elveszi a figyelmed az, hogy éppen mit írnál és mi jelenik meg.

A kézírásnál ez nincs, nem köt le plusz figyelmet, hatékonyabb vele a tanulási folyamat.

De használd ami számodra előnyösebb, gondolom ez lenne a célod, nem? Nem pedig az, hogy megfelelj a vélt vagy valós trendeknek.

2023. aug. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
40%
Nem! Egyáltalán nem muszály!
2023. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
70%

Olcsón be tudsz szerezni egy használt notebookot, van elég ilyen bolt. Ez pl. egy megbízható cég: [link]

Azért néhány tizezret össze tudsz hozni? Ezek 3-4 évre jók és egy vírusirtót teszel rá és voilá! Nem csili_vili gépek, de célra jók.

2023. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!