Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érnek valamit ezek a plazma...

Érnek valamit ezek a plazma öngyújtók?

Figyelt kérdés
2023. aug. 19. 19:18
 1/9 A kérdező kommentje:

Mint ez.


[link]

2023. aug. 19. 19:22
 2/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
26%

Valamit biztosan ér.

Tüdőrákot?

Technikailag szimpatikus, valamelyik filmben is láttam, bizonyára működik.

De emiatt nem fogok rászokni a tüdőrákra. Egyik szomszédot is az vitte el. Légszomjtól szenvedni a végstádiumban jó?

Oxigénpalack jó?

Nem.

2023. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Öngyújtót nem csak bagóhoz lehet ám használni kedves első válaszoló! (Kettes)
2023. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Nem cigizek és soha nem is fogok.
2023. aug. 19. 20:50
 5/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
22%
Mindegy, a sértődött bagósok nyomják a minősítéseket, mintha engem érdekelne. Mármint a minősítési szintem nem érdekel, de a véleményem megvan ilyenekről. Nyomjad kisöreg...
2023. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem cigizek és soha nem is fogok."

Tudjuk. Te csak unatkozol.

Szóval azoknak kifejezetten hasznos, akik tüzet szeretnének.

2023. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudjuk. Te csak unatkozol.


Nem, csak érdekelt hogy működnek e ezek. Kandallóhoz, meggyújtani az alágyújtóst működne?

2023. aug. 20. 08:55
 8/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Egyszerűen nagyfeszültséget generál, ami a szikraközön áthúz, mint a villám vagy egyes gáz (tűzhely) gyújtók stb.

Benzines papírt biztosan belobbantaná (amit elvileg nem is szabad alkalmazni, épp a problémás gőzök miatt).

Egyéb égésgyorsító, attól függ, mennyire tudja elkapni, nem próbáltam.

2023. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Esetleg megemlítenék egy nagyon kínai gagyi, mégis bevált eszközt, ami a piacokon is beszerezhető:

[link]

Ha megfigyeled, van egy kihúzható csöve, ami praktikussá teszi.

Ezt a belsejében egy hajlékony csővel oldották megy, egyébként olyan, mint egy gázos öngyújtó, csak kihosszabbítója is van.

Utántöltő csatlakozója is van.

Igazából nem garantálható, hogy valaki nem egy selejtet fog ki, úgyhogy semmi felelősséget nem vállalok, de amelyik jó, az jó szerintem.

Zsugorcsőhöz is jó, persze csak érzéssel (nem szabad túlhevíteni). Igazi profi nem is alázza magát ilyennel, de ha nincs kéznél hőlégfúvó, improvizálni kell.

2023. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!