Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a hibája a porszívónak?

Mi lehet a hibája a porszívónak?

Figyelt kérdés
Van egy régi elektrolux porszívóm ami nagyon hangosan zúg és rossz hangja van szétszedtem kitisztítottam csapággyal nem volt baj de azért kapott egy kis csavarlazítót majd gondoltam összedobom de továbbra se jó esetleg van valakinek valami ötlete

2023. aug. 27. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem elromlott.
2023. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eltömődött szűrők, kinyílt fedelek?
2023. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a csavarlazító a csapágy kenésére nem a legjobb ötlet...
2023. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hirtelen ez volt itthon
2023. aug. 27. 12:38
 5/11 Szirty ***** válasza:

Csavarlazító?

Feszes volt a csavar? :)

Ennyi erővel baracklekvárral is bekenhetted volna. vagy az hirtelen nem volt otthon?


Elfogyott szénkefe?

Lehet forgórész vagy kommutátor zárlat is.

Ha üzem közben erősen és gyűrűsen szikrázik akkor kampó.

2023. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Forgórész menetzárlat tünete a körtüzes kommutátor, morgó hang, erős melegedés, megnőtt áramfelvétel.
2023. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Csapággyal nem volt gond?

Miből számolta ki? Matematikus ön?

Lepörgettek két ujjal 10ezres fordulatra és megvizsgáltad műszerrel? Gondolom nem.

Csavarlazízó? Te gépgyilkos!!!!

Csapágyba zsír való semmi más.

Ha a csapágynak nem volt baja, akkor most lesz.

Dobd ki a gépet és vegyél másikat.

2023. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Valahogy csak ki kell a zsírt venni a csapágyból ...

:)

2023. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Na látom megjöttek a hozzáértők akik wd-40-el kennek mindent és lepontotak minket. Na mindegy srácok... fújkáljátok csak a wd-t meg a csavarlazítót mindenhova is! Legalább eltartjátok a szerelőket :D Idióóóóóták!!!!
2023. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
45%

Van egy elmentett szövegem, bemásolom:


...Már évek óta erről szól az élete, engem különösen gyűlöl valamiért (hosszabb lélegzetű, részletező írások főleg irritálják). Módszerét korábban is vázoltam:

- Szakmai válaszokat húz le nullára, de még arra is veszi a fáradságot, hogy több IP-címről, több loginnal nyomja, hogy hatékonyabb legyen.

- Utána lesben áll, míg az alaptalanul leminősített írás írója tesz valami csodálkozó vagy felháborodott megjegyzést.

- Erre lecsap és elkezd veszekedni, gúnyolódni, hogy amaz mit hisztizik?

- Vitát provokálva a viszontválaszokat is azonnal nyomogatja le nullára (ez egyértelműen követhető az interakció során, ahogy minősíti le a válaszokat), valószínűleg ezáltal igyekszik lerontani a másik minősítését. Csak úgy, gonosz rosszindulatból.

Ha valaki szerint ez normális...

2023. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!