Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan kütyü, amivel...

Van olyan kütyü, amivel Linuxos PC-ről tudok 12 voltos RGB LED szalagot vezérelni?

Figyelt kérdés
Ilyen Arduino meg társai nekem nem jók, mert egyáltalán nem értek hozzájuk. Persze ha valaki írt már hozzá ilyen programot (ami letölthető), és egyszerűen működésre bírható egy hozzá nem értőnek is, nekem úgy is jó. Igazából annyi kéne, hogy a színeket és a fényerőt tudjam állítani, illetve automatikus színátmeneteket tudjak vele, zene basszusára villogás, stb. A lényeg, hogy Linux alatt, szoftveresen tudjam vezérelni, lehet parancssoros és grafikus felületű program is.

2023. aug. 28. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Igen, van.
2023. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha van, akkor hol találok ilyet? Hogyan keressem?
2023. szept. 2. 15:10
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem segítek mert lepontozták a válaszomat ami direkt a kérdésre volt válasz. Ha ez a hála a lassan 10 éves tagságomért akkor vessetek magatokra.
2023. szept. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
2023. szept. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondoltam, nekem nem gépházba épített RGB kellene, hanem egy külső RGB LED szalagot szeretnék vele vezérelni, szóval olyan kütyü kellene, amit mondjuk USB-vel össze tudok dugni PC-vel, és onnan irányítani. Azt hiszem, hogy közös anódos a szalag, és a katód van külön a 3 színnek, de lehet, hogy pont fordítva.
2023. szept. 20. 22:17
 6/11 anonim válasza:
Raspberry Pi esetleg
2023. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az jó is lenne, de pontosan hogyan? Milyen program kell rá, amivel tudom vezérelni, illetve hogyan köthetem rá magát a LED szalagot? Neten van valahol erről egy leírás, videó, vagy bármi?
nov. 21. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá videó, ha értesz hozzá akkor anélkül is meg tudod csinálni.
nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értek hozzá, mint ahogy a kérdésben is említettem.
nov. 22. 18:38
 10/11 anonim ***** válasza:

De a programból vezérlés alatt pontosabban mit értesz? Mert vannak komplett programozható vezérlők ilyen célra.

Pl. a T-1000S -nek nézz utána.

[link]

nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!