Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Villany felkapcsolásakor...

Villany felkapcsolásakor miért vibrál az izzó?

Figyelt kérdés

Ha nincs semmilyen más elektronikus eszköz bekapcsolva, akkor időközönként elkezd vibrálni egy kis időre, aztán abbamarad. Viszont ha áram alá helyezek egy tévét vagy egy számítógépet, rövid időre nagyon intenzíven elkezd vibrálni az izzó. Ha a hangfal is be van kapcsolva, akkor recsegő, ropogó, sistergő hangot is lehet hallani rajta keresztül. Elég félelmetes a látvány, mert gyorsabb mint egy stroboszkóp, és a recsegő, sistergő hang is elég ijesztő! Olvastam, hogy a villanykörte hibája is okozhatja, de az egyenetlen feszültség is, legrosszabb esetben a hálózat hibája.


Mi lehet a probléma?



2023. szept. 12. 17:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Megvagyunk! 🙏🕉️


Nem árulta el hogy mi volt a hiba, de hogy megszenvedett vele, az egyszer biztos! 😬


Nem ma kezdte, cirka 70 évesen "öreg motoros", nagy üzembe nyomta az ELMŰ-nél!


Azt hitte gyerekjáték, hát azért sakkozott vele az öreg, egyem a drága szívét! ❤️


Úgy villogott a szobám, mint még SOHA, de nem adta fel!!! 💪


Mondom van egy rossz konnektor is, itt van az új! 😃


"Majd TE megcsinálod!" - mondta. 🤣🤣🤣


De mondom én a 🔥-től nem félek annyira, mint az áramtól⚡😬⚡! (csapott már meg)


Aszondja: "NEM KELL FÉLNI, CSINÁLD!" 🤣🤣🤣 😍


És teljes magabiztossággal kicseréltem előtte a konnektort!


Mondja nekem a fater:


"HŰŰŰ, DE BÁTOR VAGY!!" 🤣🤣🤣


Hát zabáljam meg!!! 🤩


Az Isten áldjon meg Gabi bátyám, ARANY KEZED VAN!!! 🪙🙏🪙


KÖSZÖNÖM! 🙏🕉️

2023. szept. 22. 22:28
 12/12 A kérdező kommentje:
3 dobozt nézett, abból az egyik nagyon csúnya🧟‍♂️ volt, ott "kötögetett" és a táblánál is volt gikszer. Új táblát kéne venni, de az kompletten vagy 30.000, viszont azt mondta a régi is jó, csak ne nyúljunk hozzá! 😉🫡
2023. szept. 22. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!