Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezt hogyan lehetne értelmezni?

Ezt hogyan lehetne értelmezni?

Figyelt kérdés

Szeretem az elekrtonikát, de most egy olyan része fogott meg ami elég egyedi és ritka és kíváncsi vagyok hogy erről az érdeklődési körről kinek mi a véleménye.


Amik érdekelnek:


Ipari gépek pl: érdekesnek találom azt hogy pl a Tescoba a hűtőknek mi a márkája.


Bolti eszközök: Adatgyűjtők, Vonalkódolvasók, Terminál, Pénztárgép, Blokk nyomtató.

Amikor boltba kerülök mindig ezeket lesem, megfigyelem és amit megjegyzek utána otthon utána nézek hogy pl az Aldiba milyen terminált használnak.



2023. okt. 8. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem, hogy a kérdésed hogyan kapcsolódik ahhoz amit leírsz.

Meg azt sem, hogy minek írtad le az érdeklődésedet.

2023. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Törökországban van egy (magyar léptékhez képest) hatalmas gyár, ahol hűtőszekrényeket is gyártanak, Tesco részére is, vagy amit akarsz.

Vestel, Beko, ilyesmi, de azt írnak rá, amit megrendelsz.

Nyilván a kérdés kissé zavaros, de ennyit tudnék hozzáfűzni.

2023. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj.

Vannak vasútbúzúk, repülőgépbúzák meg pénztárgépbúzák... Mindenki mást szeret.

Amúgy a pénztárgépek tök érdekesek. Én is mindig megnézem ha látok valami újdonságot.

Múltkor begyűrte a papírt az önkiszolgáló kassza és ott kellett maradnom, hogy biztos ki van-e fizetve a vásárlásom és végignézhettem ahogy a technikus scár miszlikbe kapta. Hihetetlen micsoda finommechanikai csodák ezek...

2023. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1: úgylátom hogy csak te nem értetted a kérdést, mindenki más igen.


2-3: aha érdekes, értem köszi a válaszokat.

2023. okt. 9. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:

"úgylátom hogy csak te nem értetted a kérdést, mindenki más igen."

Nem egészen.

2023. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!