Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a CASIO...

Kinek mi a véleménye a CASIO GW-7900B-1ER óráról ?, csak személyes vélemény érdekel, az óra képes az árapály mérésére, mivel ahol én lakom a közelben nincs folyó nem hogy pl a balaton, szóval nekem ez így mennyire hasznos ?.

Figyelt kérdés

2023. okt. 28. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Sima buflák G-shock. Nem venném fel. Ár-apállyal kitörölheted.
2023. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt ilyen óra a csuklódon, vagy csak képről illetve videóról nézve ez a véleményed ?. Nekem 18cm átmérője a csuklómnak és bár igen az óra vastag, de amúgy nem lóg túl a csuklómon, nem kényelmetlen a viselete, pulóver ujján kívül hordom persze mivel solar az óra, de így sem kényelmetlen az óra viselete, télen egy vastagabb pulóver meg egy vastagabb mellényt veszek fel.
2023. okt. 28. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:

2

Nem ez a konkrét model de ugyanez a tok volt már. Persze hogy nem lóg túl, egyik G-shock sem, ettől még mindenkinek az arcába ordítja hogy mekkora paraszt aki hordja. Már aki nem toolwatchként hasznàlja.

2023. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Folyókon, tavakon úgysincs árapály jelenség, szóval ez a funkció kidobott pénz.
2023. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos én még soha nem kaptam meg azt hogy paraszt vagyok mert egy ilyen órát használok, de még csak le sem néznek engem ezért. Nyilván öltönyhöz nem ezt veszem fel, nyilván akkor furán néznének rám ha öltönyhöz G-SHOCK órát vennék fel, ez egy sportóra és mivel én sportolok és sportosan is öltözködöm így nekem ez az óra mindennapos viselet, és ha hiszed ha nem ha mázgás az óra üvege azonnal lemosom vízzel és ha más nincs kéznél egy papírzsebkendővel megtörlöm az óra üvegét, és amúgy is egy héten egyszer hogy az izzadságból származó kosz lejöjjön az óráról csapvízzel lemosom, majd megtörlöm. Van Edifice Cronograph órám is fém szíjas üneplősebb viselethez, és 3 mutatós dátum kijelzős öltönyórám is bőr szíjjal, mind CASIO.
2023. okt. 28. 19:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi az ár-apályról a tájékoztatást. Amúgy nem ezért vettem ezt az órát, hanem mert soha nem volt még G-SHOCK órám, pedig amióta az eszem tudom van CASIO órám. Ami nekem hasznos pl a hold fázis, tök jó hogy látom az órán a hold korát és ha tiszta az ég és felnézek rá akkor ugyan azt látom amit az óra digitális kijelzőjén is látok. Amiért azonban vettem az a stopper funkciói, nekem ezek a funkciók nagyon hasznosak pl amikor elmegyek tekerni de a pl valamit sütök a sütőben pl húst légkeveréses sütőben és pl amíg az sül elmegyek tekerni és az órát beállítom pl 30 percre a visszaszámláló stoppert és amikor lejár az idő akkor eltérően csipog és akkor tudom kész a husi, de eközben meg azt is tudom mérni hogy pl x távot mennyi idő alatt tettem meg, de van pl olyan hogy beállítom azt ha külföldön vagyok hogy mutassa a nagy kijelzőn pl ha Romániába megyek az ottani időt és a kicsin meg az itteni időt egyszerre. A másik ok hogy G-SHOCK aminek az üvegén a burkolat sokat véd mert jó magasan körül öleli a burkolat az óra üveget és mert a burkolat cserélhető.
2023. okt. 28. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a g-shockok csak számomra a legtöbb túlméretezett. Sajnos ez is.
2023. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!