Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni,...

Új telefont szeretnék venni, de nem tudom, milyet válasszak. Kérhetnék személyes véleményeket?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy a telefon átlagméretű legyen, (Kb. Samsung Galaxy s6), 12/13 megapixeles legyen és jó legyen. Ezalatt azt értem, hogy ne fagyjon le, hosszútávon is bírja. IPhone-t, Samsungot néztem eddig, többi telefonról nem sokat tudok, testvérem mindet szidja, bár ő neki sincs ezekkel semmi tapasztalata. Tudom, hogy akár utána is nézhetnék egyes honlapok termékleírásában, de személyes véleményeket szeretnék tudni, melyik telefont válasszam? Viszonylag új megjelenésűekre gondoltam.

2016. szept. 9. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát azért árat még írhattál volna, így nehéz ajánlani!
2016. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
iPhone SE teljesen megéri. Általában az iPhone-ok 4-5 évig naprakészek, ami azért elég soknak számít manapság.
2016. szept. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kb. 100 000 Ft, és az IPhone SE az tényleg ideális lenne, (bár árban kicsit drága), de azzal a kijelzőmérettel van problémám.
2016. szept. 10. 10:05
 4/13 A kérdező kommentje:
De én most más márkájú telefonokra gondoltam, amit a kérdésben nem említettem, hogy kicsit többet tudjak, mások tapasztalata alapján válasszak telefont, pl. Sonyt.
2016. szept. 10. 10:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel akkor S6-ot?

Nekem 1.5éve van meg és még mindig tipp-topp,nem fagy le,nem lassul le.Semmiért nem cserélném le...esetleg S7,Note7-re.

2016. szept. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Helló,


Az S6 jó választás. Más márkák: nézd meg a Sony Z5-öt (vagy Z5 Compactot, bár azt lehet, hogy kicsinek találod). A Huawei P8, P8 Lite, P9, P9 Lite modellek is jók.

2016. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
#6 Rossz megfogalmazás. Az, hogy neked bejött, nem azt jelenti, hogy jó választás. Ha érted, hogy értem.
2016. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A Huawei-k tényleg nagyon jók, nekem is az van, és semmi gondom vele, megbízható, minőségi darab! Viszont az említett Samsungok, a Sony Xperia Z5, és a Huawei P9 is nemhogy nem 100 alatt, hanem bőven 120 fölött vannak!

Szóval a többi említett Huawei típuson kívül még Sony Xperia M5, LG G4, Samsung Galaxy A7 2016, Vernee Apollo Lite, vagy Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

2016. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
#7 Nem, nem értem.
2016. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
#9 ugye akkor mondjuk, hogy jól választottunk, ha tudjuk, hogy ebben az árban ez a legjobb telefon, ami nekünk is tetszik. Azaz te másnak nem mondhatod meg, hogy mi jó választás. Főleg, hogy gondolom nem próbáltad ki az összes többi telefont abban az árkategóriában...
2016. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!