Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ipad air elég...

Szerintetek egy ipad air elég az egyetemhez vagy érdemes egy laptopot is venni ?

Figyelt kérdés
(Orvosira, Ipad air 5. generáció + 2. generációs apple pencil + billentyűzet)

2023. nov. 2. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem elég.
2023. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem air 4 van már jó pár éve, tollal es billentyuzettel. Barmennyire is akarom, nalam laptopot nem tud kivaltani.
2023. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Inkább laptop legyen elsősorban.
2023. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van keret mindkettore, akkor az ugy jo. De ha csak az egyikre, laptopot valassz elso korben, azert, mert beadandokat irni, online oran resztvenni (ha lesz), ugyet intezni, neptunnal szarakodni azon egyszerubb.

Tanulasra, olvasasra jo az ipad.

2023. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na én pont úgy voltam mint te. Idén kezdtem az egyetemet és van egy Apple tabletem. Sok dologra elég, de a komplikáltabb dolgokra már egyáltalán nem praktikus. Végül vettem egy normális laptopot és nem bántam meg.
2023. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is van iPaden és most vettem egy MacBook airt hozzá. Egyáltalán nem bántam meg. Nagyon jól működik az iPaddel. Az ipadat tudod használni második képernyőnek is. Vannak dolgok, amiket sokkal egyszerűbb és praktikusabb a macen csinálni.
jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!