Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy samsung okos monitoron...

Egy samsung okos monitoron tényleg lehet játszani anélkül, hogy be dugnám bármibe? És ha igen magas beállításokon tudom játszani a játékot?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy ps5-öt és kerestem hozzá monitort és bele botlottam ezekbe a samsung okos monitorokba (odyssey g6,g7,g8) amikhez papíron nem kell semmi, van rajtuk ez a game hub es ha van Xboxos game pass ultimate előfizetéses, tudsz rajta játszani anélkül, hogy egy pc-be ) barmibe bedugnád. De ezt mégis hogy? Van a monitorban egy videókártya? És ha ez tényleg működik mennyire lesz jó minőségű a játék?

2023. nov. 4. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy működik, hogy a monitor/TV interneten keresztül streameli a játékokat. Tehát nem ott fut hanem egy távoli szerveren és te csak a képet kapod meg hálózaton keresztül. A minőség abszolút attól függ, hogy mennyire laksz messze egy legközelebbi Xbox szerverparktól és hogy a te interneted milyen. Emellett gyorsabb játékok általában kevésbé játszhatók ugyanis valamiféle késés mindig lesz aközött amit te nyomkodsz és elmegy a szerverre majd visszaküldi a képet.


Ha szeretnéd kipróbálni akkor a Microsoft mindenkinek ajánl egy ingyenes lehetőséget a Fortnite keretében, időkorlát nélkül. A Streamelés szinte minden platformon elérhető. Két lehetőséged van: az egyik hogy feltelepíted az ingyenes Xbox Appot (PC/Android/bizonyos TVk/Monitorok) és azon keresztül próbálod ki, a másik pedig, hogy bármilyen modern böngészőt futtató gépen (PC/Android/Apple/bizonyos TVk/Monitorok) felmész az xbox.com/play weboldalra és bejelentkezel. Egy ingyenes Microsoft felhasználói fiókra van szükséged. Jelenleg csak a Game Pass játékok Stremelhetőek és azokból sem az összes. A játékokhoz általában szükség van egy kontrollerre ami nem feltétlenül kell hogy Xboxos legyen.

2023. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!