Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az alábbi akkus légfújó...

Az alábbi akkus légfújó tényleg alkalmas arra hogy laptopot és pc-t portalanítsak vele?

Figyelt kérdés
[link]

2023. nov. 8. 13:50
 1/5 Szirty ***** válasza:

Nincs tapasztalatom ilyennel, de én nem vennék ilyet.

Lazán leülepedett porcicákat nyilván kifújja, de a rendes portalanításhoz sokszor nagyobb nyomás és áramlási sebesség kell mint amit ez tud.

2023. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Többet érsz egy ecsettel meg porszívóval.
2023. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Alkalmi használatra megfelel egy pumpa is, akár pedálos autós pumpa, vagy kézi. Csak kell hozzá egy szűkítő toldat, ami lehet egy toll / filctoll darabja is.

Szabadban elkezded pumpálni, ecsettel megtámogatva, a cél elérhető. Egy maszkot is fel lehet venni, hogy ne szipkázzuk be a port.

Persze, ha ipari szinten űzöd a portalanítást, az is más eset. De Aliexpressen mintha jobb áron láttam volna.

2023. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak itthoni, kisebb dolgokra lenne használva. Gázkazán, laptop és gáztűzhely portalanítására. Már megrendeltem, még tegnap. Csak egy Discordos csatornán mikor említettem aztmondták hogy nem ér semmit és szájjal jobban kifújnám mint amit ez tud.
2023. nov. 8. 16:29
 5/5 Szirty ***** válasza:

"Már megrendeltem..."


Nem lett volna észszerűbb előtte kérdezni?

Már ha a kérdést komolyan gondoltad.

2023. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!