Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen hajvago gepet vegyek?

Milyen hajvago gepet vegyek?

Figyelt kérdés
Baratnom fodrasz es szeretnem meglepni egy jo minosegu barber hajvagogeppel. Wahl markaban gobdolkodtam max 60.000 ft-ig. Ami gepe most van azzal szenvedes egy jo atmenetet megcsinalni. Valaki aki ert is hozza meg tudna mondani milyet erdemes venni? nem tudom mi a kulonbseg a senior vs 100 year es a tobbi wahl markaju gep kozott. Mi a leg idealisabb atmenet keszitesre?

2023. nov. 12. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A wahl egy jó márka. Szerintem egyik típussal sem tudsz mellélőni, de ha relevánsabb választ szeretnél, akkor keress fosraszos csoportot fb-n vagy ha van fodrászkellekes a kornyeketeken, akkor ott is tudnak segíteni.
2023. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy felelhet meg egy fodrásznak egy olyan hajvágó, amivel szenvedés dolgozni?
2023. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2: lehet hogy a neve fordász, nem a szakmája.


Kérdező vegyél neki ajándékkártyát amit arra a gépre vált be ami tetszik neki, így kiiktatod a veszekedés/sértődés/puffogás/visszaköltözömanyához faktort.

2023. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2) Ha van mire alapoznod ezt a kommenetet akkor hallgatlak, amúgy meg több millió profi fordász dologik Wahl géppel, akkor nemhiszem hogy majd pont a te kommented lesz releváns hogy annyira szenvedés lenne ilyen géppel dolgozni.


3)

Szakmája is fodrász. Sértődés puffogás biztos nem lenne akkor sem ha egy tesco-s hajvágógépet vennék neki. Ajándékkártya nagyon gagyi dolog, ezért inkább itt szerettem volna segítséget kérni HOZZÁ ÉRTŐ kommentelőktől. Szóval kérem akinek van tapasztalata és szívesen segítene írja meg a véleményét ezekről a gépekről.

2023. nov. 12. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem wahl van

A legolcsóbb is 10x különb mint a legdrágább Braun vagy philips

2023. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igaz én nem vagyok profi
2023. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"2) Ha van mire alapoznod ezt a kommenetet akkor hallgatlak+

Van, mesélem is: "Ami gepe most van azzal szenvedes egy jo atmenetet megcsinalni"


"amúgy meg több millió profi fordász dologik Wahl géppel"

De az övék gondolom nem olyan szar, mint sz ismerősödé.


"nemhiszem hogy majd pont a te kommented lesz releváns hogy annyira szenvedés lenne ilyen géppel dolgozni."

Nemiskellhinned, ezt csak a Te kérdésedben található információ ihlette, de annyira nem lényeges.

2023. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7)

Most nem Wahl van neki szóval puszillak.

Valószínűleg nem sok relevanciád van a témában mert tényeket vagy bármi értelmeset nem sikerült még írnod a kötekedésen kívül.

2023. nov. 12. 18:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Kötekedés? Te nem érted, hogy miről van szó. Te írtad, hogy rossz a gépe, én le sem írtam a Wahl szót.
2023. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"puszillak"

Nekem van erre egy standard válaszom, de nem írhatom le, mert már így is REF-es vagyok.

2023. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!