Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvágó gépet vegyek...

Milyen hajvágó gépet vegyek otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű Philips gépem van, és a barátom haját azzal szoktam átmenetesre vágni, viszont a legkisebb fokozat is jó pár mm-es rajta, és jó lenne ha mondjuk olyan 2-3 mm-től indulnának a fokozatok azon, amit majd veszek. Az átmenet vágás már viszonylag jól megy annak ellenére, hogy nincs fodrász végzettségem, szóval ne olyanra gondoljatok, amikor anya levágja apa haját és vagy egyhosszú vagy ilyen foltos, mert átmenet akart lenni. :D olcsó, vagy közép árkategóriás gépre lenne szükségem, de azt sem tudom honnan induljak a keresésnek és milyen márkát érdemes pl. venni.

2021. aug. 16. 20:22
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyenem van egyébként és a legkisebb fokozat szerintem olyan 4-5 mm-t tud, de nincs már meg a mellékelt papír szóval pontosan nem tudom.

2021. aug. 16. 20:24
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és a 2-3 mm kéne nekem mint legkisebb, de indulhat nyilván lentebbről is
2021. aug. 16. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van. Gyakorlatilag a penge 0.5-3mm közt állítható fésü nélkül. 1.5, 3, 6, 9 stb. 25 mm-ig vannak a fésük. Van az elején egy kis kihajtható rész, ami ténylegesen nullára vág, bár azt nem használom

2021. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!