Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ableton vagy fl studio?

Ableton vagy fl studio?

Figyelt kérdés
melyiket éri megvenni?
dec. 4. 17:44
 1/2 anonim válasza:
Az Ableton jó ideje populárisabb, de attól függ, te melyikben szeretsz jobban dolgozni. Én például mindig is Reasont használtam, mert anno ebben tanultam meg szerkeszteni, így a mai napig ezt preferálom.
jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fl Studioval kezdtem 5 eve, es szinte mindenki akivel eddig dolgoztam, ugyanugy FL-t hasznalt es nagyon megkonnyitette a kozos munkat hogy nem savokat kapok hanem flstudio project filet. Szerintem felhasznalobaratabb, sok nagyon jo stock plugin van benne, es jobban atlathato mint az Ableton, amivel ugyan fel eve megprobalkoztam, egyaltalan nem sikerult megertenem a mukodeset, mondjuk ez lehet csak az en szegenysegi bizonyitvanyom, meg az is ratett szerintem hogy nagyon megszoktam az FL-t
márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!