Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy launchpadot,...

Vettem egy launchpadot, milyen szoftverrel kalibráljam?

Figyelt kérdés

Egy: novation launchpad mini mk2-van de ez lényegtelen az fl studió alapból felismerte de nem tetszik amit kínál a gyári az ableton live 10-el megint bajom van mert olyan lassan játsza le a hangokat mintha egy kazettás magnószallagot indítanék el vele és az átlátszó szallagot is épp játszaná, és ha ez nem lenne elég olyan kevés hang van benne hogy egy citromból több hangot lehet kifacsarni!

Olyan keresek amiben már alapból vannak minták, de sajátokat is be tudok tenni, és van stíluskategorizált tár amiből tudok válogatni.



2020. júl. 15. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, olyat biztosan nem fogysz találni. Launchpadban nincsenek hangok.
2020. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A launchpadban nincsenek hangok az egy gombsór mint egy piano, be kell állítani hangszert, azóta sokat megtudtam a használatáról de még tökéletes szoftver nincs hozzá az flstudióval szenvedek.
2020. aug. 22. 23:13
 3/12 anonim ***** válasza:
fl studióval jó szenvedni, ha már az felismerte
2020. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyira elégedetlen vagyok hogy inkább nem használom. Egy jobb szoftver kell.
2020. szept. 10. 22:32
 5/12 anonim ***** válasza:
FL studiohoz vetted volna az Akai Fire-t
2021. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem baj, most már mindegy mi porosodik a polcon :D
2021. febr. 2. 13:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem két nap megtanulni használni, és a leírások meg a videók angolul lesznek.
2021. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
4 óra volt megtanulni. Tegnap volt a kezem ügyében.
2021. febr. 11. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Oké, nyilván nem arra értem, hogy nagyon nagy körbetanulás lenne nekifutásból végigmenni a funkcióin, hanem inkább az, amikor végre egész kényelmes, mert kb nézned se kell.
2021. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én csak zeneszerző vagyok, van egy dj-m annyit ért a számítógéphez hogy van hozzá egér, és kifujt a tudása de a beállított launchpadot 1 óra alatt megtanulja kezelni amikor egy egy előadására beállítom. Megvan hogy hol vannak az effektek meg hol vannak a loopok a playlistek és nyomkodja. Majd föl akarunk futni de most még nem lehet.
2021. febr. 12. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!