Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kinetik mini fűtő készülék?...

Kinetik mini fűtő készülék? Autóhoz vettem,állítólag nem fagy be az ablak. Napelemes, vagy USB töltővel tölthető.Lyuk sincs rajta ahol tölteni lehetne. Nem csinál semmit. Több oldalon hirdetik, írtam több címre, de senki nem válaszol.Tapasztalat?

Figyelt kérdés

#Kinetik #mini fűtő #timnamy #molekuláris fűtő #USA ban gyártva
dec. 5. 17:21
 1/8 Szirty ***** válasza:

"...USB töltővel tölthető.Lyuk sincs rajta ahol tölteni lehetne.


Itt érzek némi ellentmmondást...

dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szirty ***** válasza:
100%

Megnéztem... Ez lenne az?

[link]


Ez akkora kamu, hogy 12 kilométerről ordít!

Ha ilyet vettél, akkor kidobtad a pénzt az ablakon úgy ahogy van.

dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Geccccc nem hiszem el... ez allitolag ugy fut, hogy korbeforognak rajta a gyuruk es a legmozgastol felmelegszik a levego. Mindezt napenergiaval, tehat olyankor, amikor egy sima fekete lemezzel is lehetne 'futeni' ha kiteszed a napra...


Kerdezo, a legekeseb peldaja vagy annak hogy miert nem szabadna a termeszettudomanyos oktatast hagyni elsorvadni.

dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért? Ha mozogsz, felmelegszel. Nem? Teljesen meggyőzött, veszek vagy tízet, befűti a szobát. :)
dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a napelemes ruhaszárító , csak kiteregeted és megszárad🙈😱
dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
AZért hány IQ-nak kell hiányozni hogy ilyet megvegyen az ember ennyi pénzért.???
dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 mindnek...
dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!