Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy garázssor,a főmérőrő...

Bandi46 kérdése:

Adott egy garázssor,a főmérőről mennek a vezetékek az almérőkhöz!Év közben 7.4-t mutatott az óra,legutóbb meglepetésemre teljesen nullán állt a számláló!Áramot csak a garázskapu mozgatása és kerékcserekor a kompresszor fogyaszt) Mi történhetett?

Figyelt kérdés

#áram #áramfogyastásmérő óra
dec. 7. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Melyik óra mutatott mennyit?

Katyvasz...

Mioért nem fejtetted ki rendesen?

dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lali51 ***** válasza:
Óracsere volt?
dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik garázsban fordítva dugták be a kilométeróra visszatekerőt.
dec. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Elektronikus fogyasztásmérő meghibásodhat elvileg, semmi nem zárható ki. Villámkár stb.

Az almérőket is az áramszoláltató üzemelteti vagy független?

dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:

Vagy felváltva mutat többféle fogyasztási adatot és te épp akkor mentél oda amikor az elmúlt napi fogyasztás volt a kijelzőn :)


Ki tudja? Rendesen le kellett volna írni a kérdéssel kapcsolatos lényeges körülményeket.

dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na privátban megérkeztek a részletek is:

"Nem katyvasz! A garázsomban felszerelt mérőóráról van szó! A nyáron muzatta a magasabb értéket, három napja pedig minden számláló nullán állt! Bekapcsoltam a világítást, rádiót, bekapcsoltam egy flekszet, hogy lássam müködik e! Igen, működik, mér! De miétt nullázódott le az egész számsor? Nem digitális óra, hagyományos, forgószámlálós! Azért nem tudtam részletesebben leírni a jelenséget, mert 170 karakternél többet nem enged a rendszer."

dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szirty ***** válasza:

"...mert 170 karakternél többet nem enged a rendszer."


Pedig az idézett szöveg 485 karakter.


"három napja pedig minden számláló nullán állt!"


A hagyományos fogyasztásmérőnél nincs több számláló szerintem.

dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"...mert 170 karakternél többet nem enged a rendszer."

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!