Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az "agybadugós" fülhallgatót...

Az "agybadugós" fülhallgatót hogyan kell berakni a fülembe úgy, hogy ne essen ki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen akárhogy próbálom, nem akar sikerülni. Úgy benyomom a fülembe, hogy már fáj, de max 2-3 másodpercig marad úgy, aztán kiesik megint! Már eléggé kivagyok tőle... Alapból sose vennék ilyen gumis agybadugóst (korábban is mindig kiestek a fülemből az ilyenek), igazából ezt egy egyedi telefontok mellé kaptam ajándékként, szóval nem én választottam. Amúgy a hangzása nem lenne olyan szörnyű, ha épp rendesen benne van a fülemben, akkor a basszusa is egész jó, csak ahogy elkezd kiesni, máris béna lesz a hangja. Komolyan, hogyan tudnám úgy berakni a fülembe, hogy ne essen ki? Valamit biztosan én csinálok rosszul, mivel sokak használnak agybadugós fülhallgatókat és nincs ilyen bajuk vele...

dec. 13. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkór túl kicsi vagy tül nagy a gumis rész. Cseréld ki, ha adtak hozzá másikat.
dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez nálam is. Vettem egy ilyen fülest, adtak hozzá 3 különböző méretű gumiharangot, de egyik sem marad a fülemben. Sztem van olyan fültípus, amihez nem kompatibilis, vagy nem tudom.
dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a hatkilós zsírcsatakokat el lehetne távolítani langyos víz segítségével, majd óvatos fültisztítózással szárazra törölni legalább abban a mélységben, amibe a fülhallgató kerül. Nekem bevált, próbálja ki Ön is!
dec. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

“ Nekem bevált”

Ezek szerint a te ilyen igénytelen vagy, én nem szoktam megvárni soha, h 6 kiló zsír legyen a fülemben, hanem rendszeresen tisztítom.

dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a tisztálkodás nem azt jelenti, hogy kipróbáltam elrohasztott füllel is élni, még ha ez a te képességeiddel nem egyértelmű, akkor sem. De legalább megpróbáltad.
dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!