Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tv márkára esküsztök?

Milyen tv márkára esküsztök?

Figyelt kérdés
Ami tartós, megéri, és a minősége is elfogadható

dec. 16. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Samsung van. Ezelőtt is az volt és csak azért adtam el, mert nagyobbat vettem helyette, de amúgy semmi baja nem volt.
dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kitana. ***** válasza:
Nem tudom, szerintem kevés ember van, aki élete során vesz 10 különböző márkájú TV-t, nekem most Samsung van, bár még csak max fél éve van meg, de probléma nincs vele. Szép a kép, működik rendesen.
dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon régóta LG-nk van, szüleimnek meg nagyon régóta Samsungja. Bármelyiket jó szívvel választanám újra.
dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Samsung, LG, Sony, Panasonic
dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Samsung
dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezer éve Philipsünk van itthon, soha nem volt gond velük. Az Ambilight és az Android TV miatt imádom.
dec. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Az ambilight értelmetlen, sajnos a Philips nem az a minőség, mint régen. Nekem most ment tönkre a Philips LED tv-m, 4 éves volt. Soha többé nem kell.
dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

#7 "Az ambilight értelmetlen"

Neked, nekem nem. Utálom vak sötétben nézni a TV-t a sima háttérvilágítás meg szar. Az összes Philips-es TV-nk időseb 5 évnél és egyiknek sincs semmi baja. Mindig is lesznek olyan darabok, amik időn belül elromolnak, de attól nem lesz az összes olyan.

dec. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

8-as vagyok: idősebb*

Még annyit hozzá tennék, hogy az Android TV-s Philips TV-nk kb 6 éves. A másik nem Android TV-s 8, a harmadik pedig 10 vagy több, de az is okos TV.

dec. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Apámnak meg van egy 19 éves, hibátlan LG tévéje... én is tudok ilyen példákat...
dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!