Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem házhozszállításal a...

Vettem házhozszállításal a média marktból. Fel fogják nekem hozni a harmadik emeletre?

Figyelt kérdés

Egy mosógépet vásároltam és a harmadik emeleten lakok lift nincs a házba mert 4 emeletes csak.

Felhozák nekem vagy csak leteszik a földszinten és onantól oldgyam meg ahogy tudom? Fel tudnák hozni bisztonságos a lépcsőház és meg tudnak állni pont a kapu előtt a teherautóval. És a régi mosógépet is el kellesz hogy vigyék igy van a papiron.

Tapasztalat vkinek esetleg?



dec. 18. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha jattolsz, biztosan könnyebben felszalad.
dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
min 10eft felviszik vidéken , pösten nem tudom az árakat
dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Weboldalon mi van, lakásig vagy házig szállítás? Ahol a régit is elviszik, ott nagy eséllyel felhozzák az újat, de kis borravalót azért adnék.
dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Fel, a kiszállítás díjában benne van. Vagyis 2,5 éve még biztosan így volt, azóta nem tudom mi a helyzet. Szintén a harmadikon lakunk, mosógépet és hűtőt vettünk és szó nélkül felhozták és be is vitték ahova kértem.
dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt előre kell megbeszélni mikor megrendeled, vagy hívd fel őket, hogy ne legyen gubanc, mert az is számít hanyadik emelet, stb. ezeket előre kell tisztázni.
dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Media Markt 8 ezerért szállít kapuig. (tavalyi ár, idén már bíztosan több)


Mikor mondtam nekik hogy 3.emelet, akkor még emeletenkent volt 2000. Összesen 14 ezerért hozták fel.


Ha csak az alap szállítást fizetted ki, akkor leteszik a kapu elé.


Mondd meg a szállítóknak hogy vigyék fel, kifizeted nekik külön. Fel fogják vinni.

dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
19%

Egyik ügyfelemnek 4.-re is felvitték.

De ő egy szimpatikus hölgy.

Te nem tudsz normálisan magyarul írni, neked nem vinném fel én sem.

dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
51%
Persze. Nekünk is felhozták a 4.-re.
dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem nézed meg hiteles forrásból?



Szállító partner felviszi az emeletre a megrendelt terméket?

Logisztikai partnerünk felviszi az emeletre a készüléket külön felár nélkül.


Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a háztartási nagygépek házhozszállítása esetén a MediaMarkt Webáruháznak lehetősége van a küldemény felvételét, szállítását, vagy kézi erővel történő mozgatását megtagadni, amennyiben azt a körülmények vagy a helyszín nem teszi lehetővé, illetve az munka- és vagyonbiztonsági kockázattal jár. Ilyen esetnek minősül többek között:

- Ha a rendeltetési hely (ahova a termék lerakását a címzett kéri) és a szállító járművel megközelíthető legközelebbi parkoló között több, mint 30 méter távolság van.

- Az ingatlan megközelítése a küldemény kézi mozgatásával az útviszonyok miatt nem lehetséges, vagy munka, illetve vagyonvédelmi okok miatt kockázatos.

- Lépcsőn történő szállítás esetén a lépcső bármilyen okból balesetveszélyes (pl. nincs korlát, a lépő felület, lépő magasság eltér a szabványostól; lépcső felülete csúszós stb…), illetve amennyiben a lépcső adottságainál fogva (szűk; a küldeménnyel nem lehet elfordulni; az elforduláshoz a küldeményt derékmagasság fölé kellene emelni stb…) alkalmatlan a biztonságos szállításra.

- Lakótéren belüli mozgatás esetén a rendeltetési hely megközelítése bármilyen okból balesetveszélyes és vagyonvédelmi okok miatt kockázatos.

- Küldemény csomagolt állapotban ajtónyíláson nem fér be, vagy a lakótéren belül nem mozgatható.


Amennyiben ezen körülmények a kiszállítási címen állnak fenn, akkor a kiszállítás teljesítettnek minősül akkor is, ha a fent részletezettek, vagy egyéb akadályozó körülmények okán a küldeményt a szállítók nem juttatják el a megbízáskor megadott címen lévő kiszállítási címre, illetve rendeltetési helyre.

dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem legutobbi mosogep vasarlasomnal nem a cimig, hanem a lakasig szallitast kellett valasztanom, tobb ezer ft-tal dragabb lett igy a vegosszeg, de szo nelkul felhoztak. Pedig lift sincs es 3. emelet. Szoval az a lenyeg, hogy az altalad valasztott szallitasi feltetelekben mi szerepel.
dec. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!