Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Extreme Digitálnál csereutalvá...

Extreme Digitálnál csereutalvány érvényesítése hogyan működik?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban vettem egy Philips terméket ami problémás lett, közvetlenül a szervízbe vittem, ott azt mondták nem javítható és kaptam egy csereutalványt.

Próbáltam utánanézni, hogy itt hogy működik, de erről nem találtam információt. Más helyeken vagy el kell postázni a csereutalványt vagy be kell menni valamelyik üzletbe. Az Extreme Digital esetében még bonyolítja a helyzetet az is, hogy összeolvadtak az Emaggal.



jan. 4. 13:45
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem bonyolítja, mert megvan még az is, csak fúzióban. Telefonon hívd fel őket, biztosan van megoldás.
jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Írtam nekik egy emailt,ezt a választ kaptam:


Kérjük, hogy a további ügyintézéshez a kapott eredeti cserére jogosító dokumentumot és a számlamásolatát küldje be a dokumentumokat postai úton (ajánlottan) az alábbi címre:


eMAG Szervizlogisztika

(Rendelésszám)

2330 Dunaharaszti 7849/1 N11-es rámpa


A pénzvisszafizetést a dokumentumok beérkezését követően fogjuk tudni elindítani, melyről e-mailben értesítjük Önt.

jan. 8. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!