Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csereutalványt fogok kapni,...

Csereutalványt fogok kapni, vagy egy másik telefont? Hogy zajlik a csere a Telenornál?

Figyelt kérdés
A minap ismét megjelent a beégés (szellemkép) az LG G5 telefonomon, annak ellenére, hogy már a második kijelző ez. Még tavaly novemberben cserélték ki, de csak eddig bírta. Tegnap előtt írtam is az LG-nek, hogy ez a helyzet, mire tegnap felhívtak, megkérdezték hogy hol vettem, ill. azt kérték küldjem el a telefon IMEI számát, plusz azt mondták, hogy lehet hogy kicserélik. Meg is írtam nekik, és délután válaszoltak, hogy ahogy a legutóbb alkalommal, küldjem fel ismét nekik a telefont, mert, idézem "Az LG jóváhagyta a készülék cseréjét." Ez most azt jelenti, hogy adnak egy másikat, vagy adni fognak egy csereutalványt? Ilyen helyzetben még nem voltam, szóval ha valaki járt már így akkor örülnék, ha megosztaná velem, hogy most mi lesz. :) Még annyi, hogy Telenoros a telefon, a törlesztője idén áprilisban fog lejárni, emiatt azt sem tudom, hogy ha csereutalványt adnak, akkor milyen feltételekkel udom majd azt beváltani a Telenornál. A válaszokat előre is köszönöm!

2017. febr. 1. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy ki cserélik a telefont. Az már tök mindegy hogy hogy csinálják ezt meg. A többit meg a Telenorral tisztázd.
2017. febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem samsung galaxy s6 edgével volt ez,a t-mobile-ba a hülye p*csa nem engedett s7-et venni,mert arra rá kellett volna fizetni(én ráfizettem volna), úgyhogy én a végén egy 128 gb-s s6-ot tudtam kicsikarni,ha nem t-mobilos akkor azt veszel amit akarsz szerintem,de ahhoz a b*uzi céghez nehogy menj telefont venni.
2017. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!