Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaptam egy számítógépet...

Kaptam egy számítógépet windows 7 van rajt és kettő felhasználói fiók de egyiknek sem tudom a jelszavát az előző tulaj sem tudja. Hogy tudnék belépni? Valamint ujra telepíteni hogy tudom pendrive és cd lemez nélkül?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bootolni kell cd-ről vagy pendrive-ról, másképp nem megy.


Indításkor kiírja a gép az elején: "boot: F12 vagy F11...stb" (és a BIOS-t is) azzal a billentyűvel tudod indítani a telepítőt.

2021. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pendrive és CD nélkül nem tudod újratelepíteni max akkor, ha be tudsz lépni valamelyik fiókba. Tegyél be a gépbe egy olyan ssd/hdd-t, amin van windows, aztán belépsz arra a windowsra és újraformázod a másik windowsos HDD-t.
2021. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A windows jelszót ki lehet törölni. Itt a GyK-n már foglalkoztunk a témával. Ha megtalálom, megírom.

A telepítést pedig ahogy fent is írták...

2021. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megtaláltam:

[link]

2021. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2021. jún. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!