Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik 90 fokban elfordito...

Létezik 90 fokban elfordito átalakító konektorhoz?

Figyelt kérdés
Egy sor konektorrol lenne szó.3 van egy sorban de szeretnék még egy elosztót betenni, de egy szekrény miatt nem lehet mert nem fér el csak ha el lenne 90 fokkal fordítva. Létezik ilyen átalakító?
jan. 13. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:

ilyen?

[link]

jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt most nagyon nem értem.

Van 3 dugalj egymás mellett (ez van megfogalmazva a "de" szóig).

Milyen elosztót akarsz betenni?? Meg hogy értve nem fér??


Bocsi, de tényleg nem értem a megfogalmazást.

(Nem kötekedni akarok, tudom itt az sokaknak szokása. Szívesen segítek, csak szeretném érteni, hogy konkrétan mire van szükséged)

jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teszel egy rövid zsinóros hosszabbítót, melynek a végén több csatlakozóaljzat van.
jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fotózd, rajzold le! Nem tudjuk elképzelni!
jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Fotóznám, de hova tegyem fel?

Köszönöm a segíteni akaróknak!

Értem, hogy nem nagyon érthető így leírva :( még én sem nagyon értem...

jan. 14. 07:53
 6/10 A kérdező kommentje:

________

Ez a szekrény...

Alatta van egy konnektor, normális esetben .. így vannak a lyukak a konnektoron,(a szekrény aljával párhuzamosan) de nálam : így van (a szekrény aljára merőlegesen)

Próbáltam pontosabban leírni...ezt kellene úgymond egy fordítóval elfordítani hogy a lyukakat párhuzamosan legyenek a szekrény aljával.Egy elosztót szeretnék beletenni amin 3 kapcsolható konnektor van...tudom hogy az lehetne a megoldás pl.ha egy vezetékkel szerelt elosztót vennék, de azok mind hosszú "madzaggal" vannak szerelve és persze ez a másik már meg van és az is, hogy a vezetékkel szerelt nem stabil. Köszönöm!

jan. 14. 08:11
 7/10 anonim ***** válasza:
ide: [link]
jan. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem előre szerelt hosszabító is van, amire tudsz (vagy megkérsz valakit) rakni rövid kábelt.

Van olyan is, aminek az alja csavarral rögzíthető, csak ott nek mindegy, hogy hova rakod. Ha a dugalj kábelét elfúrod az okozhat gondot.

Sajnos ezt az elforgató ketyerét még mindíg nem nagyon érteni.

jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos azt szeretném ha az elosztó vagy fordító villái függőlegesen lennének : amibe beledugnám az elosztót a lyukak pedig vízszintesen lennének ..
jan. 15. 18:56
 10/10 A kérdező kommentje:
...de azt hiszem feladom...
jan. 15. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!