Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha szeretnék hobbi szinten...

Ha szeretnék hobbi szinten rádiótechnikával, audio erősítők építésével foglalkozni, milyen újságokat/könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy a Rádiótechnika évkönyveket ajánlják, de az nem éppen kezdőknek való.

Esetleg van olyan könyv, ami kezdésnek jó lenne? Nem értek hozzá, nem tudom megmondani két elektronikai könyv között, hogy melyik a jobb.


(Kijártam a középiskolát úgyhogy azokat a könyveket mellőzzük, annál jöhet komolyabb, és mérnök vagyok csak nem ebben a szakmában :D )



jan. 24. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Könyv/újság se kell, Google a barátod, netről minden megtanulható, megtalálható.

Továbbá könyvtől/újságtól nem tudod megkérdezni a zavaros dolgokat, netes fórumokon meg minden kérdésedre kapsz választ.

jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Állj-állj, előbb a táp! :)
jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
48%
Csak azt nem értem ilyenkor, hogy most ismerkedsz az internettel, mint idős nyugdíjas?
jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Számtalan erősítő építésébe kezdtem bele, a vége az lett, hogy drágább, csúnyább, rosszabb...


Az elektronika jó hobbi, de az erősítő építés nem éri meg...

jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1-es netes fórumokon olyan választ kapok mint tőled :)


3-as mint írtam, "Nem értek hozzá, nem tudom megmondani két elektronikai könyv között, hogy melyik a jobb." Ha nem tudsz válaszolni ne válaszolj. Válaszod jelentve lett.

jan. 24. 18:39
 6/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
48%

De milyen könyvekről beszélsz manapság, amikor minden az interneten van? Magam részéről pontosan ismerem a régi könyveket, Rádiótechnikát stb., amiken én "nőttem fel".

De mai szemmel tekintve már nem ez a jó irány.

Te jöttél itt ezzel:

"és mérnök vagyok csak nem ebben a szakmában :D"

Ezt nem értem, egy mérnöknek kihívás a kereső, vagy mi van ilyenkor?

Egy magyarázat lenne, amit említettem.

jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Írd már be a google-be azt illeszd be ide, mit dob ki. Hajrá!

Egy rakás bullshitet.

jan. 24. 20:40
 8/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
48%

Nem ez a jó válasz, hanem reagálni rendesen és akkor segít az ember, keresési tippekkel.

De te inkább ezt választottad: "Válaszod jelentve lett."

jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha csak youtuberól indulsz, és csak angolul, már mindened megvan. Ha orosszal boldogulsz, akkor ennél több is, ha kínaiul is, akkor te leszel Tony Stark.
jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8-as Reagálni rendesen erre?

"Csak azt nem értem ilyenkor, hogy most ismerkedsz az internettel, mint idős nyugdíjas?"


Hol élsz?

jan. 25. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!